Pereiti prie turinio

NP bėdos


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Dūmija NP 2,8 TD mėlynais dūmais, per alsuoklį pučia tepalą su oru, lyg ir tepalo matuoklę pakelia, ar dar bus šansų suremontuot ar pradėt ieškot kito variklio :roll: :?:

Arba sita kapitalini,arba kito ieskai cia jau paciam spresti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po to jau tepalo nebetikrinau, tik įpyliau dar šiek tiek dėl viso pikto kad iki namų parlėkt, aš irgi turiu įtarimą dėl žiedų, nes pusė variklio tepaluota, pro alsuoklį ir pro matuoklę pritaškė, nors trauka lyg ir labai nepasikeitė. Gal kas žino kiek komplektas kainuoja, nors viskas bus aišku praardžius :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal xsados chaholų pabandyk,aš vieną numirėlį pats pakėliau . Pirkau purškiamą į alyvą,yvariau 3 paikas ir eina kaip velnias. Tik sekt instrukcijas reikia,kaip tą procesą vykdyt. Ir į tiltą samurojui įvariau priekinį,pamažu pritilo,o tai važiuot neįmanoma buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal xsados chaholų pabandyk,aš vieną numirėlį pats pakėliau . Pirkau purškiamą į alyvą,yvariau 3 paikas ir eina kaip velnias. Tik sekt instrukcijas reikia,kaip tą procesą vykdyt. Ir į tiltą samurojui įvariau priekinį,pamažu pritilo,o tai važiuot neįmanoma buvo.

Ačiū Skrynia už patarimą, bet žodyno neturiu, negaliu išsiverst kai kurių žodžių :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei istrupejo tarpziedziai, truko ziedai ar pradege stumuoklis tai remontuot nelabai apsimoka nes kitas motoras bus pigiau. jei tiesiog gavo temperaturos ir susedo tepliaus ziedai tai verta remontuoti. tik beda ta kad nenukeles galvos ir neistraukes stumuoklio neka suprasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Ačiū Skrynia už patarimą, bet žodyno neturiu, negaliu išsiverst kai kurių žodžių :lol:

 

http://www.xado.lt/

http://www.rvstechnologija.lt/

 

viena numirėlį irgi esu prikėlęs keletui tūkstančių km, jei garsų jokių nesigirdi iš mataro gali sužaist loterijoj už 150lt berods :)

beje jeigu varo tepalą per alsuoklį (asm patirtis) greičiausia bus pradegęs/pradegę vožtuvai ko pasekoj išpučia slėgį iš degimo kameros, beabejo šiuo atveju jokie stebuklingi skysčiai nepadės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.