Pereiti prie turinio

MP1 pasalinis garsas


Kuzmicius

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki padekit MP1 2.5 dyzeliuks razdatke pakeista krysmes pakeistos vaziuokle sutvarkyta vaziuojant per duobes susirakina kazkas ir stipriai pradeda uzti is stabdo dzipa pavaziuoji praeina ir vel atsiranda garsas.O ijungus 4x4 susukus vaira arba stipriam sukabinimui pradeda tratet.Nebezinau ar cia habai ar priekinis tiltas.HELP

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kazkas panasaus tik lengvesni simptomai..ir praeina / uzeina...profai nusprende kad automatinis habas nedasijungia...dar neardziau - salta :D

Algi tai, kad pas tave nėra jokių habu, pas tave papračiausi dangtukai stovi, ten kur pas MPI buna habai. Taip yra todė, kad pas MPII priekinis tiltas jungiasi vakumu valdomos movos, kuri stovi priekiniame tilte, pagalba ;)

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Algi tai, kad pas tave nėra jokių habu, pas tave papračiausi dangtukai stovi, ten kur pas MPI buna habai. Taip yra todė, kad pas MPII priekinis tiltas jungiasi vakumu valdomos movos, kuri stovi priekiniame tilte, pagalba ;)

pliam....tai tada ta mova reiskia pjauna gryba ...nes prasidejo kai rankena razdatkes iki galo nedaeidavo....

 

paulius - jo pas mane kaip tik superselect ir stovi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Man su habais taip buvo. Vaziuoji ir tik hhhhhhrrrr. Ir butent kai salta pasidare. Issiaiskinau kad senas tepalas susala ir sutirsteja ir neijungia iki galo habo. Be to kaskas smazkes nepagailejo o jos ten turi buti minimaliai. Isvaliau ir siek tiek sutepiau ir viskas susitvarke.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.