Pereiti prie turinio

jeep xj selec trac VS mitsubishi super select


Skytexs

Rekomenduojami pranešimai

Na atrodytų kad vienoda bet :) , mitso didžiausias pliusas kad galima junginėt razdatkę iš 2wd į 4wd į 4wd su sublokuotu centru važiuojant, beje pas selec-trac'ą padėtys ir biškį neprotingai išdėstytos: po 2wd eina part time paskui jau full time :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pala pala :) nori pasakyt kad pas xj kitaip?negali junginet vaziuojant? jungiu isjungiu bet kokiu greiciu kada noriu vaziuojant ... kas liecia padeciu isdestyma, as irgi mielai sutikciau kad butu pirma full time, o tada part time... bet yr kaip yr :)

Tai aš ir kartais taip padarau su savo zj'tu :) , bet kolkas neradau niekur parašyta kad galima taip daryt, na gamintojo, o va super select'as tą pabrėžia kad galima iki 100km/h

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na atrodytų kad vienoda bet :) , mitso didžiausias pliusas kad galima junginėt razdatkę iš 2wd į 4wd į 4wd su sublokuotu centru važiuojant, beje pas selec-trac'ą padėtys ir biškį neprotingai išdėstytos: po 2wd eina part time paskui jau full time :)

Pala,kazka maisai,po 2wd eina full time,o paskui part time.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala,kazka maisai,po 2wd eina full time,o paskui part time.

Pas pajerą taip, 2wd paskui 4wd-full time dar toliau padėtis 4wd-part time, o va jeep'o po 2wd eina 4wd-part time, toliau padėtis 4wd-full time.

Redagavo Rolandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pala pala :) gi pas tave zj 5.2? razdatke gi ne selec-trac? 

Pas mane zj'tas 5,9 iš gamyklos išėjo su trijų padėčių razdatke, bet aš turiu daug patirties su pajeru ir super-select'u, superinis dalykas 5 padėčių razdatkė, taip kad įsidėjau ir į jeep'ą selec-trac'ą :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.