Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Naujam sezonui ieškau Vitarai naujų padangų 31/10,5 R15.

 

Dabartinis svarstymas tarp BFG MT ir Simex. 

 

Paskitrtis: molis, šlapias minkštas gruntas, durpės. Dilema ta, kad mastau ar MT kai kuriose situacijose nebus per slabnos (užsimuš moliu), o simexai per stiprūs (užsikasinės durpyne)...

 

Padėkit išspręst šią dilemą ir rast tą aukso vidurį?! Pliusai minusai.

 

Gal yra kiti, nemažiau geri variantai?

post-12874-0-35075700-1492421164_thumb.jpg

Redagavo Naujas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba, kad guma kažkokia nevisai tokia ir tada "neišspjauna" dumblo kaip turėtų.

Stiliukas ten, man rodos, priklauso gazas dugnas, o kitkuo jau ribotuvas rūpinasi.

Šiaip su 31" simeksais kaip tau laikys vitaros priekinins tiltas ir pusašiai tai čia jau man įdomu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba, kad guma kažkokia nevisai tokia ir tada "neišspjauna" dumblo kaip turėtų.

Stiliukas ten, man rodos, priklauso gazas dugnas, o kitkuo jau ribotuvas rūpinasi.

Šiaip su 31" simeksais kaip tau laikys vitaros priekinins tiltas ir pusašiai tai čia jau man įdomu :D

 

Matau iš prierašo, kad pats su tokia Vitara vėžinatės. Ką naudojate?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano asmenine nuomone simex, bogger tipo rastas neparuostoms yra tikrai per riebiai. tuo labiau, kad all terainai turi tikrai daugiau pliusu nei simex tipo rastas vazinejant keliais ar lengva bekele.

Dabar su bfg at, tai labiau apleistais miško keliukais smarkiai nekažką tie all tereinai, be to, jau protektorius baigiasi ir reik naujų.

 

Todėl norisi ko nors "riebesnio", o krypsta akys į traktorinę pusę  :girtas: 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su navarkėm kas blogai?

Vien dėl silverstone padangos ženkliai mažesnio svorio, kai dedama ant mažo visureigio. Skiriasi ir pravažumas. Raštas tikrųjų agresivesnis, protektoriaus šoniniai dantys didesni. Turėjau navarkes ir originalius silverstone, tai aš tik už silverstone, jei renkamasi tarp simex rašto padangų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.