Pereiti prie turinio

Perku montavimo paslauga Eberspacher


Laimonius

Rekomenduojami pranešimai

Kiek kilovatų? Koks voltazas 12v ar 24v?

Draugas keitė kažkokia kamera, žvakė, ventiliatorių, tai sumokėjo už remontą kažkas apie 100 EUR. Darė N.Vilnioje.

Ką reikia remontuoti?

Pas mane žvakė veikia bet nedirba varikliukas ventiliatorius, o su juo yra surišta ir pompikė kuri paduoda kurą, šiaip T4 ilgai prastovėjęs Vokiečiuose ir oksidavosi, aš manau kad tai lėmė jo neveikimą, visa įrengimo sistema gamyklinė, gal gali kontaktus kur remontavo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko ten sudėtingo nėra. Ventiliatoriaus varikliukas pradžioje gali nedirbti, jis įsijungia kad paduoti oro kai jau žvakė įkaitusi ir kuro garų prisirinkę. Tada ir degimas prasideda, priešingu atveju specialus daviklis gesina visą procesą.  Pompa impulsinė, pastovėjus paprastai užstringa.

 

Pas Rodžerį ant stalo buvo visa sistema surinkta, tik dėl mano ligos bandymai užstrigo ilgam.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane žvakė veikia bet nedirba varikliukas ventiliatorius, o su juo yra surišta ir pompikė kuri paduoda kurą, šiaip T4 ilgai prastovėjęs Vokiečiuose ir oksidavosi, aš manau kad tai lėmė jo neveikimą, visa įrengimo sistema gamyklinė, gal gali kontaktus kur remontavo?

Gal, T4 detalėmis?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.