Pereiti prie turinio

JGC check gadges


sulas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Karts nuo karto uzsidega lempecka check gadges kai sustoji ir ijungi neutrala. Ieskot kur nors slieku ar palikti tramybej?

cia kaskur kontaktai blogi , patikrink klemas,nes pas mane tas pats buvo, tai klemos biski nuvaliou ir viskas gerai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su svitriaku klemus pasveisk, paskui tepalu sutepk (as naudoju grafitini) pries dedamas ant akumo ir neturesi bedu del oksidavimosi

Tie tepalai klemoms-tai mano manymu s... paskutinis. sugalvojau karta klemas susitvarkyt, nusiemiau svitra nusveiciau, nusipirkes buvau specialiai klemoms tepalo is wurt, sutepiau, gerai uzverziau ir masinos neuzkuriau, nes tepalas pridege. Nuvaliau tepala ir iki siol vaziuoju be problemu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie tepalai klemoms-tai mano manymu s... paskutinis. sugalvojau karta klemas susitvarkyt, nusiemiau svitra nusveiciau, nusipirkes buvau specialiai klemoms tepalo is wurt, sutepiau, gerai uzverziau ir masinos neuzkuriau, nes tepalas pridege. Nuvaliau tepala ir iki siol vaziuoju be problemu.

na nezinou as karta uzpurksiou WDeskes ant klemu, na jou gal menesi vazineju,kolkas viskas gerai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinou as karta uzpurksiou WDeskes ant klemu, na jou gal menesi vazineju,kolkas viskas gerai :D

WD-40 yra apie 21% mineralines alyvos, visa kita greitai isgaruojancios medziagos. Tai tiek, kiek tu papurskiai wd-40, tepalo kiekis buvo artimas 0.

gal but,tu gal geriou zinai,tuo momentu po ranka tik WD buvo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.