Pereiti prie turinio

plia sunervino


Faberže

Rekomenduojami pranešimai

trumpai nuvarau i  tuvlita seneli 94m transporter 2.4d viska perziuri 3 defektai kaire fara,signalas ir vidurinis duslintuvas.. ok varo dumingumo tikrint- 5 min po minute zvygde.... viskas ok bet nesiskaito nes duslintuvas kiauras visa kita ok .. nuvarau 2 karta ..... pasiima atsuktuva  pirma bakeli isgramdo jungty- o skyle vel ant stendo varikli zvygina... nu sakau   isbandem- nesiskaito nes kiauras priekinis bakelis, o kam zvygint sakau-taip reikia ok... varau trecia karta...jau su plaktuku-uzpakalinis bakelis leidzia varom. prasukt -pasiuliau galva jam prasukt.. ok sako nesuksim bus sek karta 2eu maziau....   skambyju is 25 karto vyriausiam tech atstovui-atsakymas-JUUS TUREJOT PILNA TEISE ATSISAKYT DUMINGUMO  TIKRINIMO... blogas servizu darbas jie turejo viska patikrint... o mes-tikrinam juos....o imones politika -tas pats zmogus netikrina 2 kart .oO KITAS ZMOGUS GALI DAR KANORS NAUJO RAST.... zmogiskas faktorius............. visko buna.....   darykit isvadas... plia galima apsimyzt.............LIETUVELE............OCH...NIU VARYSIU 4 kart......................   na na  nanaina............BLIA IS NERZOS DUSLIU JAU VIRINU....................

Redagavo Faberže
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D 

Mazdaug isivaizduoju. as BMW savo variau. vienas ziuri, viskas tvarkoj, nu sako tik lempu aukstis biski netinka...  Tame paciame kieme dirba BMW salonas, ir dirbtuves-servisas... Sako: tu tik cia nulek, tau sureguliuos ir vel parleksi. nu tvarka, is kiemo neisvaziavau, pasuka lempa i tinkama auksti... Parlekiu, atstoviu  visa eile. Ateina mano eile, sako, aha, viskas buvo gerai, tai nieko nereikia, varom prie tu lempu. patikrina - spindulys nekokybiskas  :scratch: Sakau gal tu durnas? tika tikrino, niekur nebuvau, viskas tiko... Atsiveda prie aparato ir rodo, kad nera tikslaus bruksnio. Vel as jo klausiu ko jis p*******si prie tos lempos, ji virs nubreztos ribos nelipa... Nu zodziu ikalbu as ji kad gal gamykliskai prastai uzbaigta pati lempute, kuri ir palieja ta spindulio konkretu bruksni. BET.... Jam besismaukant aplink mano lempas kazkas uzkliuva, sako sjunk sviesas, tik gabarita palik. Isjungiu, o ten ne geltoni gavaritai, bet tokie oranziniai labiau. Kai vienas perdege, greitai radau tik tokia spalva. Sako negali su tokiais. JOP..... Kas tau yra?-klausiu. Tau nedave siandien? Gi po istatymu pasikeitimo masinos isvis ant gabaritu palikineti nereikia. vadinasi gabaritu lemputes nebereikalingos su visam!!!  :angry:  Jis man: Mane mazai kaso, masina is gamyklos isejo su geltonos spalvos gabaritinem lemputem, todel turi pakartotinai atvaziuot kai pasikeisi... Nu ir Su praktiskai sveika gera masina, tris kart ejau tech. apziura. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kretingoj, nezvygino niekas kai dar audine buvo gyva kiauru glusu. sako skyle, dumingumo netikrinsim, bet saibas paeme kaip kad tikrine alia. i servisa atgal, ta pacia diena, sako hujovai servisiniai suvirino, parode su pirstu, vel negali tikrint tik saibas atimt, trecia syki sako jau pataike pataskyt :) ir praleido

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man apšvietimą numerių reikėjo perdaryt.

Buvau hermetinius djodus sudėjęs. Normali geltona spalva, neperstiprius. Normaliai apšvietė.

Anie sako: "nu matau, kad normaliai, bet nėr reikiamo žymėjimo- nepraleisim".

Nu ir nepraleido... :D

Blemba viskas tvarkinga, o va nėr kokių tai reidelių ant numerių apšvietimo ir viskas...

 

Bet nepykau, nu bala nematė. Taisyklės tokios tai tokios ką jau dabar...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, kur jūs tokių randat ? Per pastaruosius dešimt metų kokį dešimt kart teko eit techninę su keliais automobiliais, nei karto be reikalo nesikabinėjo, išvardintus trūkumus pašalinus labia greitai praleisdavo. Mandagūs ir geranoriški kontrolieriai. Gal man tiesiog sekasi :unsure:.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, kur jūs tokių randat ? Per pastaruosius dešimt metų kokį dešimt kart teko eit techninę su keliais automobiliais, nei karto be reikalo nesikabinėjo, išvardintus trūkumus pašalinus labia greitai praleisdavo. Mandagūs ir geranoriški kontrolieriai. Gal man tiesiog sekasi :unsure:.

O tu pabandyk antrą kartą nuvažiuot be balto lapo, išgirsi visai kitus gedimus, nei kad buvo, kaip tada? Na, aš kai nuvariau, auto  surašė trūkumus. Praleidau terminą antrai apžiūrai  ir tikrino viską per naują, gedimai atsirado nauji, jau net juokingi . Vienas iš tokių - teko nuimti diskinio stabdžio apsaugą, tipo labai surūdijus ir gali nukristi ir pridaryti žalos, pirmą kartą tas niekam neužkliuvo. Šiaip toks vaizdas, kad naują auto jiems nuvarius išvažiuosi su žyma "nedideli trūkumai, eksploatuoti leidžiama".  

Kalba ir eina, kad iš pirmo karto nu niekaip  ar su 2000 metų kibiru, ar 2009 metų auto, kuriam dar vokietijos tuv galioja, nu niekaip iš pirmo karto, iš antro prašom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuvarai i TA suraso lapa. Paziuri pats, kas tikrai blogai pataisai, kas manai kad gerai palieki (pvz sarnyrai kurie tipo kliba bet man nekliba). Nuvarai i kita TA seno lapo nerodai viskas ok. Bet dazniausiai viskas ok.

Redagavo SubaruLT
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau rasiau anksciau, kad viskas priklauso nuo tikrintojo nuotaikos, vienam didelis trukumas, kad forkopo rozete purvina, o kitam be trukumu kai molio gabalai ant galvos krenta betikrinant masina :D  bet vaizdas toks, kad specialiai iesko prie ko prisikabint, kad dar pakartotinai atvarytum ir kelis € sumoketum

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau rasiau anksciau, kad viskas priklauso nuo tikrintojo nuotaikos, vienam didelis trukumas, kad forkopo rozete purvina, o kitam be trukumu kai molio gabalai ant galvos krenta betikrinant masina :D  bet vaizdas toks, kad specialiai iesko prie ko prisikabint, kad dar pakartotinai atvarytum ir kelis € sumoketum

As tai kita syk kai varysiu savo leonei TA atsisviesiu reiklavimus ir jei kas, bus va rodyk kuris punktas :D Pagal ten kiek skaiciau tai net pakeitimai galimi jei jie nekelia pavojaus. Tai va ir tegu pagrystai atsako kuo tas blogai. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.