Pereiti prie turinio

Discovery 1 pr. tilto blokiruote


rolandas044

Rekomenduojami pranešimai

  • po 3 savaičių...

labas Rolandai pas mus bus kokiu poros savaiciu begije mes turim Ashcroft atb Lockeri su visiskai nauju diffu.

 

Darem sau bet Dabar gavom ARB lockerius ir jau tas nebereikalingas

 

Buvo pirktas angluose ir mokejom 1000£ kadangi uzsakinekom nauja su HD pin ir Darem papildoma tvirtinima (diff pegging)

 

To pat gauti nesitikim bet uz protonga kaina galim perleisti.

 

Yra ir dar daug dailiu HD priekines ir galines sakes amortikai nauji (terrafirma) deveti iron man, spiruokles, priekinis jd buferia ir tt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priekines sakes su orange gumom 120e

Galines taip pat hd 60e

Nesupratau katras čia beturi tas šakes. Gal ir įdomu.

O dėl ko jų nedėjot? D1 pakėlus ir taip kardano drebuliai prasideda dėl pasikeitusio kampo, sudėjus lenktas šakes tai dar labiau pablogėja kardano geometrija - čia daugiau priekiui turėtų jaustis. Ne ta priežastis kad nepanaudotos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del drebejimo pasiuliciau plataus kampo(vartymo) kardana uzsideti,kuri taip pat turim

Plataus kampo kardanas šitoj vietoj visiškai nieko neišsprendžia, nes jis tiktai gali būti vartomas didesniu kampu, bet taisyklinga geometrija turi būti išlaikoma. O kadangi D1 kardanai suprojektuoti nenormaliai, tai po lifto padidėja viršutinių kryžmių užlaužimas ir kardanas pats sau trukdo suktis - čia apie priekinį kalba. Kad uždėsi plataus kampo kardaną tai geometrija nepasitaisys nuo to. Kažkiek padeda kardanas su dviguba kryžme prie razdatkės (nuo D2), ką aš ir esu uždėjęs, apie priekį čia kalba. Galas bėdų nekelia jei uždedi normalų kardaną su kryžme o ne ta guma.

Ne esmė.

 

Kur tie gelžgaliai, norėčiau pamatyti. Kaune ar Raseiniuose? Kaune galiu atlėkt, alio 860612102

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.