Pereiti prie turinio

LJ 78 stabdžių "suportai"


aidasdav

Rekomenduojami pranešimai

Pribrendau suportu pakeitimui.Senus suportus buvau atrestauraves-pakeičiau cilindriukus-kažkuriam laikui buvo gerai, bet vel pradėjo strigineti.Del galiniu kaip ir aišku-vienodi visoms 7 serijos su diskais gale.Klausimas iškilo del priekinių -yra 3 rūšių .Pas mane LJ 78 priekiniai diskai sudėti nuo kažkurio 7. serijos dvidurio senuko.Keiciau ,nes habus sudėjau rankinius.Diskai paprasti,be ventiliacijos.Beda ta ,kad nepamenu, ar keičiau kartu suportus nuo senuko ,ar palikau tuos kurie buvo.Dabar radau naujus :1varijantas-diskams be ventiliacijos,cilindriuku diametras 34/42mm.2) diskams su ventiliacija ,cilindr diam 43/34mm 3)būtent lj78 su vent diskais -cilindr diam 42.8mm.Vizualiai korpusai ,tvirtinimai atrodo kaip ir vienodi,skiriasi cilindr diametrai .Prie tų kur būtent lj78 ,rašo kad tik ventiliuojamiems diskams.Diskų storis kaip ir aiškus-20mm bus ventiliuojami,13mm-be ventiliacijos.Dar radau diskus 12.3mm storio.Susiveliau visiškai.Taigi klausimas-ar tiks suportas skirtas vent diskams -mano neventiliuojamiems. Ar pirkti tuos kur ne ventiliuojamiems skirti.Bet ar tie ne ventiliuojamiems tiks prisukti, ir ar užteks mažesniu cilindriuku diametro normaliai stabdyti 7vieti lj78.Pagal toyodiy ,žiūrint pagal mano auto -rodo tuos kur 42.8mm su vent diskais.Betgi vent diskas storesnis (20mm) Peršasi mintis ,kad suporto cilindriukai didesni nes didesnei auto skirti,ir jei dėsiu ant neventiliuojamo 13mm disko ar bus gerai?Vienu žodžiu -nebežinau.O gal cia tiks bele kurie,tik kaladeles skirsis.?

Redagavo aidasdav
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Nu,nu.....jautria tema cia uzkabinai ;) .Treti metai rusiuosi keist suportus nes, pastrige stumokliai ir neina isjudint.Is dvieju stumokliu esanciu viename suporte juda tik po viena.Apsisprendziau pirkt tik rem komplektus,o cia tu pareiski,kad tai tik laikinas reikalas.Idomu kodel??Beje,maniskis yra KZJ 78,bet manau ,kad suportai tokie patys.Stumokliai skirtingu diametru.Esu nusiziurejes situos,bet kaina truputi kanda  http://www.milneroffroad.com/toyota-japanese-thai-import/land-cruiser-0/kzj78-3-0td-1993-41996-import/kzj78-brakes/kzj78-brake-caliper-front-rh Dabar susiveliau jau ir as :blush:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia truputį pigiau http://brakeparts.co.uk/#!/shop/TOYOTA/LAND%20CRUISER/87-93/LAND%20CRUISER%20LJ71~78%202.4%20DIESEL%20-%20IMPORT/Front%20-%20Brake%20Calipers%20and%20Wheel%20cylinders

tik ir anie pas milnerį ,ir šitie yra atrestauruoti.Dar moki prie šito po £24 uz kiekviena ,o kai grąžinsi jiems senus atgausi pinigėlius .Galinius radau naujus po £80.Bandyk atrestauruoti,gal bus gerai.Pas mane problema tame,kad džipą naudoju 2-3 kart į metus,tai nuo stovėjimo ir pradeda klynint.Visai neužblokuoja ,tik ilgiau pavažiavus pedalas nukrinta iki puses.Kalades neatsoka,nuo trinties i diską stabdžių skystis vos neuzverda,ataušta-vel viskas ok.Sakau reik bandyt naujus sudėti,gal nors keletą metų atlaikys:)

Redagavo aidasdav
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia truputį pigiau http://brakeparts.co.uk/#!/shop/TOYOTA/LAND%20CRUISER/87-93/LAND%20CRUISER%20LJ71~78%202.4%20DIESEL%20-%20IMPORT/Front%20-%20Brake%20Calipers%20and%20Wheel%20cylinders

Pas mane problema tame,kad džipą naudoju 2-3 kart į metus,tai nuo stovėjimo ir pradeda klynint.

 Aii...buvau rades ir as sita pardaveja,bet nesudomino.Per daug terliones.O maniskis taip pat jau dvylika metu ilsisi.I metus gal ir vaziuoja kokias 5-6 savaites ir tai pagrinde tik i medziokles.Na man tai te nieks neverda ir nekaista tik,kad pora stumokliu uzklynijo taip,kad net i spaustuvus ikisus neina suspaust.Viena iseitis kaitint.Pakaitinus bus kaput visoms gumoms.Tai va,ir nusprendziau kaitint o po to kist rem komplekta.Gal pades :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai su galiniais viskas aisku,jie ten eina tie patys 70/80/90 ,O tie intercars internetu nepardavinėja ? Butu gerai kainą tų galiniu pas juos sužinoti,gal kaina maždaug vienoda.Bandziau žiūrėti nete ,bet nieko ten nerodo pas juos.Panasu ,kad ten jie tik registruotiems nariams parduoda internetu,arba as kažkur ne ten žiūriu .

Man neaisku del priekinių.Pats ne LT dabar,o drandalietas LT.Na ,jei nieks žinantis nepatars ,tai teks skambinti kokiam meistriukui,kad išrinktų vieną pusę ir pažiūrėtų kokie suportai ten stovi dabar

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neuzrudyje\korozijos neisesti\stumuokliukai,geros gumos,geras \sviezias,nekaites,svarus\DOT,geros\storesnes\kaladeles bei spuruoklytes ir ok.daugiau suporte nieko nera.aisku ,kai dedi naujus suportus nereikia tiek krapstytis,bet tai kainuoja,ir dar rask.as uz remonta,zinoma jei patys suportai labai neisrudyje,ar mechan.nepazeisti.o kokius kitus  galima pritaikyt berods Vytis kur tai rase,reik pajieskot,ar su juo susisiekt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip.  78 suportus paprasta restauruoti, nes visi stumuokliukai (4vnt) vienodi  .istumi stumuokliukus i lauka nusveiti nupoliruoji, vidiniu gumu as is remkoplekto niekada nekeiciu nes tos sripotriebines visada prastesnes nei senos originalios.. jei reikia geresniu stumuokliuku paemi is runerio. keiti tik pazeistas apsaugines gumas.suporta smeliuoji ir butinai dazai PINK spalva tada nebeuzpuna...ir butinai reikia viska rinkti su VAZELINU...........

Redagavo vytis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip. 78 suportus paprasta restauruoti, nes visi stumuokliukai (4vnt) vienodi .istumi stumuokliukus i lauka nusveiti nupoliruoji, vidiniu gumu as is remkoplekto niekada nekeiciu nes tos sripotriebines visada prastesnes nei senos originalios.. jei reikia geresniu stumuokliuku paemi is runerio. keiti tik pazeistas apsaugines gumas.suporta smeliuoji ir butinai dazai PINK spalva tada nebeuzpuna...ir butinai reikia viska rinkti su VAZELINU...........

Gal galima placiau kolega kas cia per spalva PINK...?

Redagavo zero
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

brakesint.co.uk kainavo ne tiek ir daug-kai grąžinsiu senus bus su viskuom kas photo £250.Paskaičiavau ,kad išeina pigiau nei pačiam restauruoti- vienas priekinis cilindriukas pas juos £16.80,reikia 8vnt ,plius 2 galiniai ,gumos ,darbas...

Redagavo aidasdav
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.