Pereiti prie turinio

trooper rankinis


Rekomenduojami pranešimai

rankinio diskiniiai? nu niekaip netikiu... nebent kazkas priburta, siaip darbinis diskinis, o rankinis bugninis

Na taip ten kazkaip su paciu cilindriuku pasispaudzia.su tom paciom kaladėlėm ir rankinis dirba.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nesitiki kad tom paciom kaladelem rankinis veikia. Seip tai nujami suporta, nujami diska, ir tada randi rankinio kalades. Tarp ju yra toks "suniukas" su reguliatorium. Su juo ir davedi kalades iki disko. ( aisku,pries tai atleidi trosa) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna, labai smagu kai su diskinem kaladelem viskas isspresta

jeigu pas tave taip

http://www.planetisuzoo.com/viewtopic.php?f=17&t=62611

tada su tom paciom kaladem viskas vyksta.

bet net nervas sueme, kad senesnis modelis viskas ispresta su vienom kaladem, o jaunesniam vel bugnai ikisti, su kuriais kariauti tai jau gerklej stovi...

butent toks budas pas mane ir yra :) jei ka 90 metu trooperis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent toks budas pas mane ir yra :) jei ka 90 metu trooperis :)

tai suprantu ten su tuo varzciuku reikia ir reguliuoti.tik kad man kairej puseje jis yra greiciausiai prasisukes nes sukasi aplink ir niekas nevyksta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau apie kuri varztuka konkreciai kalbi, bet cia jau turi pats  ziuret. jei ten kas prasisuka tai gal ora gaudo ar kazka.  sunku pasakyt per atstuma. stebuklu nebuna yra kazkokia kliurka ir tiek

aciu uz info bandysiu kazka padaryt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eina, ieskok tekintojo. tik jei tokia liga visiems, kad slicai nueina, butu gerai issiaiskinti priezasti. ir priklausomai nuo to arba ja pasalinti arba kazka gudriau sugalvot i ta vieta. kitu atveju uzsisakyk pas tekintoja kelis iskart, kad turetum ant pakeitimo kai vel nusizys :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.