Pereiti prie turinio

Jeep WJ praplatinimų montavimas


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Jo reikia pjaustyti, na sunku aprašyti, tiesiog imi matuojiesi, žymiesi, pjaustai. Pjauk mažiau iš pradžių, pasimatuoji, maišo - vėl dapjauni. Nelabai ten glunda prie skardų, feną statybinį naudojau - kaitinau plastmasę. Va nuoroda kaip zj'tui dėt http://www.bushwacker.com/sites/default/files/product-instructions/10916_r7.pdf

kur foto tavo zverio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo reikia pjaustyti, na sunku aprašyti, tiesiog imi matuojiesi, žymiesi, pjaustai. Pjauk mažiau iš pradžių, pasimatuoji, maišo - vėl dapjauni. Nelabai ten glunda prie skardų, feną statybinį naudojau - kaitinau plastmasę. Va nuoroda kaip zj'tui dėt http://www.bushwacker.com/sites/default/files/product-instructions/10916_r7.pdf

Ačiu Rolandai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau, mes buvom parsisiunte is vieno gamintojo tiek zj tiek xj , atlieta tikrai gerai, tik kad jie daro kai gauna uzsakyma, o siaip uzsideda be didesniu vargu tikrai.

Kai vel noresiu det uzsisakinesiu , nes tikrai patiko..

Teodorai, iš kur buvot parsisiunte, gal galit to gamintojo kontakta čia įdėti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur buvau nuoroda ymetes bet matyt istrinta jau, senai buvo..

Zinok dabar tikrai neatsiminsiu butent is ko reiktu istorija ebay issiknisti. Bet manau progresas eina, ir tik geryn bei pigyn, nes man gavosi su siuntimu i UK £120

O su lenku jeeperiu kalbejau pas juos 60€

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiversk ebay ir susirasi ten .Ten tik keli pardavejai ir tera pigesni as pirkau is to kur toks raudonas xj ant reklaminiu foto,bet ten jis labai ilgai siunte man ir susirasinejimas nebuvo sklandus galvojau isvis neatsius tai nelabai rekomenduociau.

Redagavo Slow Motion
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.