Pereiti prie turinio

Land rover renz rover dezes keitimas


gimantas

Rekomenduojami pranešimai

Noriu keist nes deze subirus. Asfaltu vazinejant gal ir laiko automatas,o bekelei kaz ar jis laikys. Na man ir aplamai patinka tuos begius pamalt vaziuojant bekele.o ir veiksmo yra malant pavaras.

Automatas bekelei geriau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Automatas bekelei geriau

Kuom automatas galetu buti geriau bekeleje ( ne kelionese kokiose,o bekelej )? .Nesu turejes dzipo automato,klausiu rimtai.Mates automatu vaziuojanciu esu nemazai,nieko gero neparodo,i kalniuka slapia lipa,pavaras meto,ratai arba per daug sukas,arba per silpnai,cia pagal mane. Su mechanika ijungei antra ir varai,arba pirma,ir zaidi su gazo pedalu ir sankaba. Tokie mano pastebejimai  :)

Redagavo gargzdai dzipai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tu automatu remontuota,remontuoti ilgai vistiek nevaziuoja,kai pradeda birt tai ir byra.O gera automata kita nupirkt ir sudetinga,kaip ir gera varikli.Ir is kokios puses bekelei geriau automas,uzgesai suluzai kazkiek ir kaip toliau tik ant tralo,nei uztraukt,nei namo parsitemt tai ir geriau,o bekeles be gedimu nebuna veliau ar anksciau kazkas subyra

Redagavo gimantas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuom automatas galetu buti geriau bekeleje ( ne kelionese kokiose,o bekelej )? .Nesu turejes dzipo automato,klausiu rimtai.Mates automatu vaziuojanciu esu nemazai,nieko gero neparodo,i kalniuka slapia lipa,pavaras meto,ratai arba per daug sukas,arba per silpnai,cia pagal mane. Su mechanika ijungei antra ir varai,arba pirma,ir zaidi su gazo pedalu ir sankaba. Tokie mano pastebejimai  :)

tai isijunkit automatui 2 pavara ir niek nieko nepermetines ir galesi lygiai ta pati gazu valdyt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Partemt irgi jokių bėdų, įmetei N ir tempi, vat tik užvedinėt ant troso neis, nors tai ir taip nelabai sveika motorui. Šiaip irgi buvau skeptiškai nusistatęs prieš automatus, kol nepabandžiau su JC XJ, poto vitara buvo. Galvojau neis išlinguot...be problemų...vat tik reikia važiuot su galva, apmastyt visus savo veiksmus į priekį, nors čia su bet kokia mašina taip. Dar pliusas man buvo, kad nereik sankabos svilint, kojas vargint minkant pedalą, o ypač patogu važiuojant kalniukais kokiais šonu, tarp medžių, gali labiau sutelkt dėmesį į vairavimą, aplinkos stebėjimą kritiniais momentais :) žodžiu man patiko, o ypač XJ'tas

Redagavo Giedrioks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tas tai aisku kad ijungus N galima tempt,bet kiek girdejes dezei tas labai nepatinka jai masina neuzvesta,negauna tepimo ar kazka,galima arba labai letai tempt arba kraut ant traluko.Nesu as pries juos nusiteikes,bet man norisi kazka veikt junginet,nebus masina kazdienine.Nes kazdienai jau yra tas automatas su kuria vazinejama kas dien mieste

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.