Pereiti prie turinio

prekių muitinimas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

situacia tokia, kad nesu pats pirkes prekes is Amerikos (kažkada iš ebay pirkau tai atsiunte be jokių nesklandumų)

taigi pinigai pervesti į parduotuvę Amerikoje , jie išiunte viskas ok, šendiena sulaukiau skambučio bei el.laiško kad kažkokia įmonė Lietuvoje "VNOtarpininkai " gali išmuitinti mano siunta kuri sveria 0,7kg ir t.t.

 

siuntos mano bendra kaina 100eu ta imone siulo kad už 40eu išmuitins , bet pala gal net neuždės man to muito? ale pamini ta VNO kad galiu rinktis kitas imones ar muitintis pats, kaip elktis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas priklauso kokiu pastu siuntei.jei ups tai ismuitinima darys lietuvos pastas vadinasi gali nekreipti demesio i si laiska ir tarpininkus kurie patys siulosi.jei siuntei su dhl ar kita greitu siuntu bendrove tai ismuitinima gali daryti pats tik reiks vaziuoti paciam i dhl bustine arba sutikti su tarpininko paslauga. O kad muita tau neuzdetu galiu pasakyti jus tamsta labai naivus is usa vien siuntimas kainuoja apie 30$ plius prekes verte.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pašto siuntoms muitas ir kiti mokesčiai paprastai netaikomi.  Jei krovinys atėjo kaip paprastas krovinys, mokesčių nebeišvengsi.

 

Kiek pamenu, elektronikai muitai netaikomi, bet importo PVM reikia mokėti.  Anksčiau dar būdavo galima išvengti muito, jei importuotas gaminys naudojamas tolimesnei gamybai, 

tada reikėdavo rašyti raštą Ūkio minintterijai.

 

Yra kas iš Amerikos veža, forume siūlė paslaugas. Reikia naudotis kitų patirtimi, pigiau kainuoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos blogai domejaisi ;) Iki kiek siunta menkavertė, tai aš nepamenu, bet man rodos tikrai mažiau nei 150 EUR (70litų gal būdavo- nebeatsimenu).

Reikia dar žinoti, kad pirmiausiai eina daikto kaina, paskui eina transportavimo kaina, paskui eina pvm ir va tada jau turi prekės vertę. Va nuo tos vertės ir skaičiuos muitą ;)

Tarpininkų paslaugų kainos iš principo labai panašios. Eina stafkė už deklaraciją+ papildomai už kiekvieną prekę (muinės kodą). Seniau būdavo kažkur 100lt. už deklaraciją +20 už prekę ir skirdavosi per visus deklarantus praktiškai tik centais... Konkurencija šioj srity didelė ir jie ten su kainom labai nemandravoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iki 50 baksu seniau deklaruodavau kai siusdavau i lietuva. tevai be muitu dazniausiai paimdavo, gal syki buvo uzkliuve, bet ten paste kapeikas sumokejo ir tiek ziniu. bet cia buvo apie 2003m. daba jau cia ir kursai viskas turbut pasikeite

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos blogai domejaisi ;) Iki kiek siunta menkavertė, tai aš nepamenu, bet man rodos tikrai mažiau nei 150 EUR (70litų gal būdavo- nebeatsimenu).

Reikia dar žinoti, kad pirmiausiai eina daikto kaina, paskui eina transportavimo kaina, paskui eina pvm ir va tada jau turi prekės vertę. Va nuo tos vertės ir skaičiuos muitą ;)

Tarpininkų paslaugų kainos iš principo labai panašios. Eina stafkė už deklaraciją+ papildomai už kiekvieną prekę (muinės kodą). Seniau būdavo kažkur 100lt. už deklaraciją +20 už prekę ir skirdavosi per visus deklarantus praktiškai tik centais... Konkurencija šioj srity didelė ir jie ten su kainom labai nemandravoja.

kiek suprantu gerai domėjausi:-)

http://www.muitai.lt/lt/duk

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip čia pasakius, 22 eur tai ir yra kažkur 70lt ;)
O jau paskui kaina plius transportas plius pvm. Muitas tiesa atkrenta, jei iki 150 telpi. Bet turint galvoj, kad muitas bus 12 proc, tai čia gėlytės bendroj sumoj, ba prie anų visų dar importo forminimas prisimes ;)

 

Nors dėl muito kaip nekaip buvai teisus ;)

Redagavo Kykas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.