Pereiti prie turinio

Silumos dacikas


Liutka

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, iskylo tokia problema, su suzuki vitara 1.6 8v mono ipurskimas, varikliuku... uzsivest uzsiveda, ant laisvu dirba, bet pagazavus jauciama labai didele duobe... o buna net taip , kad ir uzgesta poto... ATJUNGUS tosolo dacika (zalia fiske) gazuojasi normaliai, negesta, bet vaziuoja iki mazdaug 3k apsuku, poto dingsta trauka.. :cry:

 

Keiciau dacika i kita, bet neesu tikras ar jis irgi veikiantis...

 

Gal pas ka buvo panasi nesamone? O gal turit kokiu patarimu? :roll: pas elektrikus vesti, kad patikrintu su kompu, nelabai iseina.. :pig:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liutka vakar pas mane tikrino ar veikia jo kompas ir kaip viskas reaguoja be skydelio, silumos daciko, lambda zondo, veikia viskas kuo puikiausiai net atjungus tuos visus pricindalus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liutka vakar pas mane tikrino ar veikia jo kompas ir kaip viskas reaguoja be skydelio, silumos daciko, lambda zondo, veikia viskas kuo puikiausiai net atjungus tuos visus pricindalus :D
Poviliuk pas tave zondas tai pajunktas o pas ji ne :idea:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, pasirodo ne liamda zonde esme vis del to..

 

Buvau teisus, oro paemimo temperaturos dacikas grybauja :pig: , nors ir perlitavo man vycka laidus, bet matyt jam paciam sakiai.

 

Ismirksejo kompas kodus, kas negerai: IAT Intake Air temperature Sensor Circuit , too low V. :pig:

 

Pirkt naujo neradau, gal kas sena parduot veikianti turit?? :?:

 

O gal ne dacike esme? Nes kiek matavau varza tai rodo OK, gal laidam xana, kad voltazo nepraleidzia? :evil:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

isprendziau, ne silumos dacikuose esme buvo, pakeiciau visa purkstuka su visu korpusu, ir dingo problemos :D matyt arba pats purkstukas levas, arba vienas is kitu dvieju elektro daciku... nebeieskojau slieku, nes dabar vaziuoja taip kaip turetu :twisted:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.