Pereiti prie turinio

Xbradas FREE 2016 - Nepriklausomybės dienai paminėti


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 309
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Ačiū Meriui už superini renginį ir gerą organizavimą. Ir sveikinu su didžiausiu XBrad istorijoje dalyvių skaiciumi!

O košė po dienos gyname ore buvo restorano lygio, tobula!

Ačiū Alfui, Tadui ir Povilui už kompanija ir komandinį darbą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui Meriui už šį nuostabų renginį! Patirties dar daug neturim, bet iš visų renginių, kuriuose buvome, šis geriausias. Visų pirmą, labai šaunu, kad buvo daug informacijos apie renginį(prieš tai visose kitose to pasigedau), aiškus reglamentas, visos smulkmenos išsiaiškintos prieš renginį. Reidui, buvo irgi galima pasismaginti truputėlį :). Atvykome į finišą laiku, gavome skanios košės, arbatos. Liuks! Nekantriai lauksime kito renginio. :)

Beabejo norime labai padėkoti ir Kauniečiams su TLC, su kuriais visą nuostabųjį renginio laiką praleidome kartu! :)

 

Patenkintas Nissan Terrano ekipažas iš Kauno :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi viskas patiko! Neturiu su kuo ligint. Tai mano pirmas renginis :) Reidas i pabaiga virto extrimu :D  Siep nuo pat pradzios islindo gedimas del kurio extrimo paskutinis kalnas ne is karto bet pasidave. Turiu padekoti hebrai is moletu uz prieglauda ir pagalba uzstrigus. Sioks toks video cia

 

Fotkes cia https://www.facebook.com/profile.php?id=100005119501861&sk=photos&collection_token=100005119501861%3A2305272732%3A69&set=a.522232687957377.1073741874.100005119501861&type=3

Redagavo Dima72
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip Gytman Toyota jeigu vazziuoja tai vaziuoja, bet jei sustojo...........

su samurajum tokiu bedu nebuvo :)

Nei vienas ten nevaziavo, visi gervinosi arba juos tampe, tame tarpe ir suzukiai. O patys neissikapanojome tik todel, kad gerves lynas kazkodel per ziema prarado savo savybes, o atsargini nauja namuose buvau palikes. Veliau vaziavom vieni, stumdem ir didesnes buzas (foto gi matosi), gervei smarves uztenka, lynas naujas puikiai laike, o ir elektros praktiskai nepritrukom, na pora kartu po kelias minutes leidau pasikrauti, nes jau artejo iki 10V. Zodziu viskas ten gerai. O pirmame taske pirma karta isbandziau galine 13000lbs gerve, ta irgi be didesnio vargo nutempe Toyotos gala iki KP :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei vienas ten nevaziavo, visi gervinosi arba juos tampe, tame tarpe ir suzukiai. O patys neissikapanojome tik todel, kad gerves lynas kazkodel per ziema prarado savo savybes, o atsargini nauja namuose buvau palikes. Veliau vaziavom vieni, stumdem ir didesnes buzas (foto gi matosi), gervei smarves uztenka, lynas naujas puikiai laike, o ir elektros praktiskai nepritrukom, na pora kartu po kelias minutes leidau pasikrauti, nes jau artejo iki 10V. Zodziu viskas ten gerai. O pirmame taske pirma karta isbandziau galine 13000lbs gerve, ta irgi be didesnio vargo nutempe Toyotos gala iki KP :)

gytman jei apie ta juoda toyota prie prmo kp tai zveris.toyota valdo:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo gerai. ;) visai patiko!aciu! pasirodo samurai extreem klaseje gali vaziuoti be gerves! :D daug ka sokiravo!aciu dar karta

beje. kaip raudonai nivai sekesi vaziuoti?

 

 

Ačiū ir jums už dalyvavimą, džiaugiuosi, kad jums patiko. Manes ne nervuoja keli nesusipratėliai, per savo amžių bekelėje ir renginiuose visko esu patyręs, tokios istorijos nuolat pasikartoja... cituoju juos ir paaiškinu tik tam, kad bent kiti ateityje paskaitę darytų išvadas ir nekartotų tokių pačių klaidų... tai ne "ėmimas į galvą" , o daugiau edukacinė veikla :) pvz toks "nivas" jau akcentavo ne kartą, kad nori ant savo klaidų mokytis, jam senelių patarimai nereikalingi... 

 

Raudona niva pati dasigavo iki finišo, pririnkom daugiau extreamo taškų nei reido, pravažiavom viską patys. be gervės sunku, bet reikia turėt galvą kur lyst, o kur ne :) Dėkui organizatoriams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Raudona niva pati dasigavo iki finišo, pririnkom daugiau extreamo taškų nei reido, pravažiavom viską patys. be gervės sunku, bet reikia turėt galvą kur lyst, o kur ne :) Dėkui organizatoriams.

samurajus padvodna lotka kuri eina pavirsium. aciu jiems uz kompanija jei apie tuos sneku.jei reik truputi info kur opelio tarpine tarp vairo ir sedynes leidzia :) 860636071

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi viskas patiko! Neturiu su kuo ligint. Tai mano pirmas renginis :) Reidas i pabaiga virto extrimu :D  Siep nuo pat pradzios islindo gedimas del kurio extrimo paskutinis kalnas ne is karto bet pasidave. Turiu padekoti hebrai is moletu uz prieglauda ir pagalba uzstrigus. Sioks toks video ..

 

 

Tai su kompanija tau pataikiau, džiugu matyt, kad pirmas kartas ir nenuvylė kompanija :) Stovėjau ant kalno tuo metu, mačiau kaip originaliai, ne kaip visi pasirinkai trajektoriją per pelkę, laukiau ar išsivaduosit iš spastų... :) 

Ačiū už operatyvų filmuką, trumpai ir smagiai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.