Pereiti prie turinio

jeep grand cheroke kompiuterio problema


Egis

Rekomenduojami pranešimai

sveiki gal kas zinot ,ar turit grand cheroka 93m.4,0l bendzas kur butu galima pasitikrint kompa,nes turiu du ir nei su vienu nedirba ant bendzo,meistrai aiskina kad kompas valdo purkstukus ir reikia kompo grinai tu metu.

Redagavo Egis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamone.. negali biski veikti. Greiciausia dujom vazinejant purkstukai per ilgai sedi sausi ir jiems kaput..

Pasiziurek daviklius, laisvu apsuku ir tt..

Dar uzmesk aky ar yra reikoij spaudimas benzo.

Kompas neprieko. Gali dar penkis uzsidet bus tas pats.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamone.. negali biski veikti. Greiciausia dujom vazinejant purkstukai per ilgai sedi sausi ir jiems kaput..

Pasiziurek daviklius, laisvu apsuku ir tt..

Dar uzmesk aky ar yra reikoij spaudimas benzo.

Kompas neprieko. Gali dar penkis uzsidet bus tas pats.

isbandem viska reikoj spaudimas yra ,purkstukai geri bet kai masina uzsikuria purkstukuose dingsta impulsas,o visus purkstukus pagal chema valdo kompas. gal kas zinot koki meistra kas su jeep uzsiima.

Redagavo Egis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai sako zmogus kad nei su vienu nedirba.. Tai klausimas prie ko kompas.

bandziau viska bet kompas naujasniu metu,negali but problema del to?todel ir ieskau gal kas turi toki cheroka pabandyt kompa idet.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne taip supratau, pas mane 95m JGC 4.0l buvo kompas nuejas , idejau 93m kompa ir viskas veikia kuo puikiausiai,vazineju jau virs metu. 

 meistrai sake kad reikia tu paciu metu ir tokio pat kodo kompo,radau tik JAV toky pat kompa.parsisiuntes idejau, uzvedus padyrbdavo apie 3s ir uzgesdavo,idejus 93 m ir kodas netiko,ir viskas  ok,iki siol vazineju. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne taip supratau, pas mane 95m JGC 4.0l buvo kompas nuejas , idejau 93m kompa ir viskas veikia kuo puikiausiai,vazineju jau virs metu. 

 meistrai sake kad reikia tu paciu metu ir tokio pat kodo kompo,radau tik JAV toky pat kompa.parsisiuntes idejau, uzvedus padyrbdavo apie 3s ir uzgesdavo,idejus 93 m ir kodas netiko,ir viskas  ok,iki siol vazineju. 

o tau isvis nesivede su senu kompu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane cherokee XJ 98m,

dbr važinėju su ZJ GRAND CHEROKEE 97metų kompu,

dar turiu 96m cherokee XJ kompa veikianti (tik presenas mano mašinai tai skydelis nerodo...),

ir originalų 98m cherokee (bet pas mane jis neveikia....)....

 

bandžiau pas vieną detalistą 3 kompus 98m,99m,2001m, nė vienas neužvedė mašinos...((gal buvo su imobilaizeriais?) o gal juos galima išprogramuoti ar atjungti?)

 

kodai visur visi skirtingi, gal kas galite pasakyti į kuriuos kodus atkreipti dėmesį?

 

p.s galim pasimainyti kompais, nes ir pas mane daug įtarimų į kompą krenta? tu turi 3, aš 3, gal kažką rasim? Vilnius/UKMERGĖ

prie to pačio, gal kas cherokee xj kompa turit nuo 97m?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane cherokee XJ 98m,

dbr važinėju su ZJ GRAND CHEROKEE 97metų kompu,

dar turiu 96m cherokee XJ kompa veikianti (tik presenas mano mašinai tai skydelis nerodo...),

ir originalų 98m cherokee (bet pas mane jis neveikia....)....

 

bandžiau pas vieną detalistą 3 kompus 98m,99m,2001m, nė vienas neužvedė mašinos...((gal buvo su imobilaizeriais?) o gal juos galima išprogramuoti ar atjungti?)

 

kodai visur visi skirtingi, gal kas galite pasakyti į kuriuos kodus atkreipti dėmesį?

 

p.s galim pasimainyti kompais, nes ir pas mane daug įtarimų į kompą krenta? tu turi 3, aš 3, gal kažką rasim? Vilnius/UKMERGĖ

prie to pačio, gal kas cherokee xj kompa turit nuo 97m?

pas mane bus kompas visai kitoks,ir mano grandas 93m.nuo 96m,pradejo jiems eiti visai kitokia ipurskimo sistema,mano su naujais neis visiskai.nezinau siandien atsiveziau nupirkes dar viena kompa 94m.ryt bandysiu parasysiu kaip sekesi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D pas mane bus kompas visai kitoks,ir mano grandas 93m.nuo 96m,pradejo jiems eiti visai kitokia ipurskimo sistema,mano su naujais neis visiskai.nezinau siandien atsiveziau nupirkes dar viena kompa 94m.ryt bandysiu parasysiu kaip sekesi.

nupirkau vakar kompa 94m,siandien idejau ir dirba kaip bitute,problema ir buvo kompas,sunku su tais amerikonais,buvau nupirkes 95m kompa uzsiveda ir gesta,o su situo dirba be problemu.pagaliau viena problema issprendem. :D

Redagavo Egis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.