Pereiti prie turinio

keiciu galva patruliui


Rekomenduojami pranešimai

na va nesprendes pasikeisti galvos tarpine profilaktiskai nuveziau galva patikrinti. sako "trukus pize jai, virinti su pvisais darbais kaina 1500lt. ir sake laikys puse metu tik nes kazkaip keistai virina, ne virina siuliu o kanalus naxren uzvirina ir fsio. na vopsim. galva jau atvaziuoja nauja. nauji varstai. kolegos patarkit ka dar reik padaryti tokioj situacijoj kad nereiketu tokiu dalyku daryt pakartotinai. kokius detaliukus variklyje pasikeisti "topaciu"

dekingas

 

 

 

p.s. i karpatus as vistiek vaziuosiu. ei reikes ir pedalus dviracio imontuosiu, bet vistiek as ten vaziuosiu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sukisk visus naujus voztuvus ir kompensatorius nuo vw. jie 1 mm trumpesni,ziema gerai kuriasi,maziausia dar 100 000 km nuleksi. mano gr-as po 190 000 jau isdulkino mane voztuvais. dabar eina kaip bėris ir su 35* ratais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sukisk visus naujus voztuvus ir kompensatorius nuo vw. jie 1 mm trumpesni,ziema gerai kuriasi,maziausia dar 100 000 km nuleksi. mano gr-as po 190 000 jau isdulkino mane voztuvais. dabar eina kaip bėris ir su 35* ratais.

 

neverta statyt senu voztuvu? nes galva bus nauja. kas per kompensatoriai nuo vw? kokios ju kainos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sukisk visus naujus voztuvus ir kompensatorius nuo vw. jie 1 mm trumpesni,ziema gerai kuriasi,maziausia dar 100 000 km nuleksi. mano gr-as po 190 000 jau isdulkino mane voztuvais. dabar eina kaip bėris ir su 35* ratais.

 

neverta statyt senu voztuvu? nes galva bus nauja. kas per kompensatoriai nuo vw? kokios ju kainos?

kompensatoriai audi,golfo,nesvarbu. as pirkau ina gamybos po 16 lt. senesniu modeliu nuo 85 m. nesvarbu benzinas ar dyzelis. voztuvu lekstutes sudyla ir jis pailgeja pilnai neuzsidaro,ypac saltas variklis troilina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.