Pereiti prie turinio

Jgc WJ priekinis tiltas


lenvidas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 91
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

man užteko guolius pasikeisti, užesys jau buvo irgi baisus. Kaip yra dabar visai mane tenkina, tačiau iš principo Dana35 šitas tiltas silpnokas ir ūžia jie visi ir linksta jie visi, labai jau lepus...

Visi žmonės aplinkui nuvažiuoja i servisa, ten pasitaiso ir galvos nesuka, - mes jei sugenda- i garažą murzini, tepaluotom rankom ardom taisom, prisipirke amerikonišku raktų..... bet karta nusipirkes JGC, manau pirksiu tik JGC

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, kas dabar zino kas is tikro... o pasakyt kad tas ir tas kaltas buvo, kai viskas is esmes pakeista, labai paprasta :)

Paprasta.Isardai guolius, ir pamatai, kas kaltas diel uzimo,kartais vizualei sunku nustatit ar pora kalta(jai guolei tvarkingi) ir tik kai pradedi suvedinet pamatai kad pora prarandusi tiesinga kampa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasta.Isardai guolius, ir pamatai, kas kaltas diel uzimo,kartais vizualei sunku nustatit ar pora kalta(jai guolei tvarkingi) ir tik kai pradedi suvedinet pamatai kad pora prarandusi tiesinga kampa.

kaip suprast praradusi teisinga kampa? pora visa gyvenima stovi pastovioj plokstumoj (kampu). cia tik del guoliu klebesio ar blogo suvedimo paspartina dantu dilima ir tiek.. pas mane pvz kazkas ne kaukia bet jau rekia. toks vaizdas kad priekis. nu bet paskutini karta kai buvau isardes viskas atrodo nepriekaistingai... bet is kitos puses tas uzimas salone labai jau apgaulingas buna ir kazkaip krenta itarimas i gala, ten vienas pusasis jau matosi kad paestas guolio. galvojau pakeisiu guoli, bet koks tolkas?pusasi gi reikia keist tuo paciu, o jei tik guoli tai pinigai ismesti i bala... surinkau vel atgal ta pati kol galutinai pareis :)

 

ps. buvau nuemes kardana, garsas toks pats...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai diel blogu guoliu atsiranda liuftai ir dantis pradeda dirbt kitu kampu,tai ira dazniauaia problema, bet nepamirsk kad nera neko amzino diel didekio kilometrazo, didesniu nei numatita apkrovu, arba blogu tepalu, metalalas atsileidzia(cementacijos sloksnis susitrina) tai kampas gali but teisingas i vat metalas jou nebetas, tai diel to irgi gali uzt tiltas.

P.s nanou gale pas tave rato guolei uzia nes jai kardana neemus garsas tas pats tai porai ner juo uzt.pastati plentines padangos, isubigejus iki kokiu 80km/h pasvaidik vaira(arba iveik pora skeringu posukiu) maniu garsas keisis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai patikek, as irgi uz susitvarkyma kol auto garaze. nu bet sutik, negali gi visa vaziuokle perrinkt tik todel kad "kazkas" uzia ... juo labiau tai tik uzia o ne purtosi,a ne? :)

 

as bent jau viena dalyka padariau kad ant tralo nereiktu gryzt dar karta, jei luztu pusasis.. diskinius stabdzius uzdejau ;) siokia tokia prevencija :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kiekvena diena susiduriu kai zmonems ispradziu uzia,bet vazioja o poto traska ir jou nekur pavaziot negali, ir vietoi guoliu pakeitimo reikua jou ir krumpliarocius keist.

Apskritai bubnai su.. nuo wj pastacius galini tilta dingo priblena+hidraulini rankini pastaciau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kiekvena diena susiduriu kai zmonems ispradziu uzia,bet vazioja o poto traska ir jou nekur pavaziot negali, ir vietoi guoliu pakeitimo reikua jou ir krumpliarocius keist.

Apskritai bubnai su.. nuo wj pastacius galini tilta dingo priblena+hidraulini rankini pastaciau.

hmm, idomu.. o wj originaliai rankinis ant tu paciu kaladeliu? tiltas tokio pacio plocio kaip xj, yj? nebijai aliuminio korpuso? :)

ir dar pasakyk Denisai, kokiu tikslu dejai wj tilta? tikrai idomu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano poros jou buvo pavargusios, norejou blokerociu , pamaciou kaip dirba w-lockai, nusprendziou kad man ju reikia:-D nebijau pas mabe 32 ratai pier kanjonus as su jo nesokinesiu:-D pas mane rankinis ustraukia pagrendinius suportus(galinius) o plotis skiresi wj 10cm platesnis bei TJ

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.