Pereiti prie turinio

klausimelis kraisler pt cruizer...


Faberže

Rekomenduojami pranešimai

kas galetu apibudint trukumus . deze automatas  variklis trttt . mamukas uzsigeide pirkt...????gal teko kam vazinet.....ar verta veltis....??????atrodo seksovai...  nu bet fyg znajet......

Redagavo Faberže
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

truputi teko pravažiuot,na mamukui gal ir nieko,bet stambesniam žmogui vietos maža matomumas prastas sedi kaip tanke,kiek žinau apetitu irgi nesiskundžia

niu gal dujas idet?????o siaip pakaba deze aptarnavimas??? kainos????a mamukas mano 160cm ty su vaikiu tilps tiesiog idomu tolimesne prieziura... rudyja barska. detaliu kainos ir kitos ligos

Redagavo Faberže
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Remontas mechaninės dalies nesudėtingas, bet ties tuo gėris ir baigiasi...

 

Pagrindnės bėdos - elektra, nes pravodkė visiškai lieva - laidai plonyčiai, izoliacija silpna, jei paklibini, trūkinėja, lūžta.

 

Komforto mašinoje nerasta, vairuoti sudėtinga dėl blogo galinės dalies matomumo - per mėsingas stoikes gale nieko nesimato, o langai mažyčiai. Moteriai turėtų būti kančia, bet stilius reikalauja aukų :)

 

Kuro sąnaudos pakankamai didelės, jei kalbame apie 2,4 benzininį variklį. Dujų sueidavo 14-16ltr./100km mieste, trasoje apie 12, nes variklis silpnas, reikia gainioti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu tokį žmonai nupirkęs, vietos dafiga kaip universale, sėdėt patogu , įlipt išlipt dar patogiau, navarotų  daugiau negu reikia (limited edition amerika ), 2,4 benzas 110kw traukos davelnia net su automatu, apetitas didelis, matomumo gale nėra nei per stiklą nei per veidrodžius - iškarto parktronikus susidėjau, kėbulas turi pamėgtas vietas rudims, elektros bėdos yra bet smulkmenos ir man jis po džipo laaaabai pilvabraukis............ remontas kapeikinis nes agregatai gerai laiko, pinigai perkant tokie už kuriuos pliką basą seną audi- wv nupirksi kuriam remontų tikrai bus miljoną kart daugiau,o japonas bus kiauras kaip rėtis........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jav buvau panuomojes netycia ir numyniau su juo per zemyna zemyn, nuo bostono iki niu orleans apie 1500myliu i viena gala. tai likau maloniai nustebintas, kad man nemazam zmogui vietos pilnai pakako, barankinosi smagiai . ir siaip labai gera ispudi paliko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.