Pereiti prie turinio

Rukyta mesa


pika`sso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 309
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

dar klausimelis toks...
as pamenu, dar senais laikais, pas mane vienkemyje rukindavo ant obels, visnios ir kitu vaismedziu malku... 
kas apie tai ka pasakys...
pas mane cia senas didelis sodas yra, obelys, visnios, slyvos, kriauses - pjaut viska reiks, sakau gal palikt malkas rukyklai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senoveje rukindavo,bet dabar mazai kas tai daro,nes vaismedziu aromatas buna idomus ir ne visiems patinka.Taipogi viso proceso negalima vaismedziais kurenti.daugumoj tik keleta valandu baigiant.Netinka sakingi vaismedziai.netinka sakos su lapais. O kas liecia nevaismedzius,tai netinka azuolas,ieva,klevas ,berzas ir visi spygliuociai.Jei kazka pamirsau,papildykit.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimelis toks...

as pamenu, dar senais laikais, pas mane vienkemyje rukindavo ant obels, visnios ir kitu vaismedziu malku... 

kas apie tai ka pasakys...

pas mane cia senas didelis sodas yra, obelys, visnios, slyvos, kriauses - pjaut viska reiks, sakau gal palikt malkas rukyklai?

jei turi kur laikyt -  gali palikt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paliksiu.... supjausiu ir sudesiu palei malkine po stogu... 
zuvi karsto rukymo as ant vynuogiu stiebu ir slyvu sakeliu rukinu, biski dadedu visniu... chebra nesiskunde niekad.. ir prie alaus ir be alaus.. va vakar rukinau... 

o cia "sliekas" kuris gyvena pas mane prie namo - visada islenda paziuret ka darau... savas toks )))) beje, jei as imu ji i rankas net nesnypscia, jei svetimi, tai ir kanda dar... skiria gyvaciukas... 

 

post-676-0-83356100-1461485944_thumb.jpg

post-676-0-84759100-1461485961_thumb.jpg

post-676-0-26804500-1461485989_thumb.jpg

post-676-0-26039900-1461486004_thumb.jpg

post-676-0-16305300-1461486031_thumb.jpg

post-676-0-57827600-1461486042_thumb.jpg

post-676-0-90467600-1461486069_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paliksiu.... supjausiu ir sudesiu palei malkine po stogu... 

zuvi karsto rukymo as ant vynuogiu stiebu ir slyvu sakeliu rukinu, biski dadedu visniu... chebra nesiskunde niekad.. ir prie alaus ir be alaus.. va vakar rukinau... 

 

o cia "sliekas" kuris gyvena pas mane prie namo - visada islenda paziuret ka darau... savas toks )))) beje, jei as imu ji i rankas net nesnypscia, jei svetimi, tai ir kanda dar... skiria gyvaciukas... 

 

 

sprendziant pagal "slieko" vidurine dali, tai gali buti driezas, buna tokie, atseit be koju. pilvas pastorejes ir kietesnis nei gyvaciu. pasigooglink, yra aprasymas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaltys... ju prie mano namo pilna... kiausinius pernai po slenksciu padejo, teko atsargiai pernest palei garaza - paskiau issirito - zieves liko o kirminai issibegioja... va uz menesio-pusantro linksma bus, kai is lizdu slais mazyliai - visur pilna buna, tokie, na nedidesni uz didelius sliekus... beje, uz tai nei peliu nei ziurkiu ner aplink... 
pernai darze pagavau 140 cm ilgio mama... speceliai matavau... gyvate pikta pasitaike i ranka taip neblogai ikando kai tiesinom ant lentos kad pamatuot )))
cia fotkeje merga, su kiausiais jau viduje...

beje irgi valgomi, bet mesa kietoka... )))

Redagavo chimik
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.