Pereiti prie turinio

Kokį granulinį katilą pasirinkt?


Mive

Rekomenduojami pranešimai

Gal eitų grūdų išvalas subriketuoti ir kūrenti paprastam dujų generaciniam katile?Gal verta būtų presą įsigyti?

Tipo kažką tokio:

http://www.ebay.de/itm/Brikettpresse-Brikettierpresse-RSN-RESSTLE-Spanepresse-/131678558757?hash=item1ea8a75a25:g:kx8AAOSwAKxWYW~4

Paklausit,kokia nauda,gal katilinė paprastesnė ir pigesnė gausis,o presą galima manau toliau parduoti,jei nebereiks :scratch:

Viskas yra galima. Girdėjau kažkas bandė kūrent, bet nelabai kas gavosi. Gal buvo per daug grūdų,mažai rapso. Grūdams sudegti reikalinga didelė temperatūra, kaip žaizdre. Neįsivaizduoju kuom paprastesnė katilinė būtų. Paskaičiuok, kol supresuosi briketus kiek kainuos. Už tokią kainą nusipirkus presą reik jau dirbti taip, kad atsipirktų bent dalinai presas.  Panaudojęs nelabai be parduosi už tą pačią sumą. Negalvok , kad negenda .Vien žodžiu neapsimoka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 102
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Aš 30 metų dirbu su naujausiomis technologijomis ir viskas juda tikrai ne vėžlio greičiu, bet nesiginčysiu. 

 

gerų švenčių , gerų santykių su artimais ir svarbiais Jums  žmonėmis  :salut:

Tau irgi gerų ir nuotaikingų švenčių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš 30 metų dirbu su naujausiomis technologijomis ir viskas juda tikrai ne vėžlio greičiu, bet nesiginčysiu.

 

gerų švenčių , gerų santykių su artimais ir svarbiais Jums žmonėmis :salut:

Parasyk savo kontakta, pasiskambinsiu po svenciu :)

Linksmų Kalėdų visiems!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

8 685 00114,  Svarbu teisingai pastatytas arba rekonstruotas namas ar butas, tada galima jau kažką įdomaus sugalvoti.

Pradėti reikia nuo rekuperacijos.

 

Jeigu viskas senos statybos ar kiauri kampai ir sienos, daryk nedaręs, nieko gero nebus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kaip varianta dar svarstau pasistatyti nelietuviska sprendima - granuline krosnele: http://granuliniai-katilai.com/vanden-sildantys-katilai/48-hidra13.html

Cia jau aisku tik granules ir jokiu grudu, bet, alia labai ekonomiska ir visaip kitaip nerealiai gera.

 

Klausimas gal kas jau tokia turit ar pazystami turi ir gali ka nors pakomentuoti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažko nelabai dar galiu pasakyt. Kai pakūrensiu sezoną, tada galėsiu padaryt išvadas. Kol kas didelių minusų nerandu. Aišku norėtųsi, kad būtų daugiau informatyvesnis valdiklio ekranas, bet kol kas ir to užtenka. Patiko tai, kad valdiklis pastoviai palaiko degimą. Ne taip, kaip pas pažįstamą. Jis nusipirkęs paprastesnį valdiklį( manau ir pas daugumą yra tokie senesni), kuris užkūrena iki užduotos temperatūros, o paskui laukia, kol nukris ir vėl kelia, dirba banguotai.

Dar toks minusas(mano klaida, o gal ir ne), kad pasirinkau per didelio galingumo katilą, nors aišku tai ne ilgam, nes ruošiu antrą aukštą, tai dabar laikinai gyvenu kaip sacharoj 23 laipsniai ir ne mažiau, su pravirom mikro ventiliacijom. :D  

 

Kaip per salcius tavo katilas laikosi? Viskuom patenkintas dar vis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas dar super. Problemų dar nebuvo. Kaminą prasivaliau profilaktiškai  :D . Prie - 20 teko pakelt temperatūrą iki 50 laipsnių, kad palaikyt kambariuose + 22 ( buvo pakritę iki+ 20). Dabar vėl pamažinau iki 42 . Gal nereikėjo kaitaliot režimų . Vien žodžiu žaidžiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai nepatinka granulinės krosnelės - panašumas su malkinėmis krosnelėmis tik korpuso formoje.

Ugnis kažkokia isteriška - chaosas visiškas. Dega kaip nesureguliuotas "rėzakas" arba kalvio žaizdras. Karščio irgi ne fontanai. Panašaus dydžio malkinė krosnelė nuo dviejų padorių pliauskų taip prišildo, kad langus norisi atsidaryti, o granulinė birbia birbia, po valandos pasijaučia, kad lyg ir šyla.

Žodžiu - nei ten naudos iš jų, nei romantikos su gražiai plevenančia rusenančių malkų liepsnele.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kaip varianta dar svarstau pasistatyti nelietuviska sprendima - granuline krosnele: http://granuliniai-katilai.com/vanden-sildantys-katilai/48-hidra13.html

Cia jau aisku tik granules ir jokiu grudu, bet, alia labai ekonomiska ir visaip kitaip nerealiai gera.

 

Klausimas gal kas jau tokia turit ar pazystami turi ir gali ka nors pakomentuoti?

Nu draugas turi krosnele tai jis patenkintas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai nepatinka granulinės krosnelės - panašumas su malkinėmis krosnelėmis tik korpuso formoje.

Ugnis kažkokia isteriška - chaosas visiškas. Dega kaip nesureguliuotas "rėzakas" arba kalvio žaizdras. Karščio irgi ne fontanai. Panašaus dydžio malkinė krosnelė nuo dviejų padorių pliauskų taip prišildo, kad langus norisi atsidaryti, o granulinė birbia birbia, po valandos pasijaučia, kad lyg ir šyla.

Žodžiu - nei ten naudos iš jų, nei romantikos su gražiai plevenančia rusenančių malkų liepsnele.

 

Gali placiau, kokia cia krosnele taip dirba? Nes pasakymas apie dabartines birbia birbia ir nesildo, tai kazkaip nerealiai skamba... Be to, efektyvumas ir dydis i vienus vartus deda granulinius katilus.

Man nereik su stiklu, man reik korsneles alia "katilo". Kas del efektyvumo tai mane kaip tik suzavejo kaip isspresta liepsnos judejimas, taip dar nesu mates nei vienam granuliniam katile. Cia va kaip su stiklu krosnelese atrodo, bet principas tas pats liepsnos judejimo ir be stiklo, tik kad oro karsto neatiduoda taip i patalpa pati krosnele: https://youtu.be/jk5oBuo0XNA arba 

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali placiau? Kokia krosnele, koks namas, kiek tonu granuliu iseina?...

Nu nedaug as ir zinau kas ten per krosnele bet jis pasistates ja labai dideles kubaturos patalpoj kad neisaltu nes ten negyvenamos patalpos o tik kaip ukinis pastatas bet pas ji ten kaip pokyliu sale (nu zmogus gali sau leisti toki pastata turet) lubu aukstis turbut koie 7-8metrai sales plotas apie 70-80 m2. taigi kaip minejau prisildyt neprisildo bet pliusine temperatura palaiko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nedaug as ir zinau kas ten per krosnele bet jis pasistates ja labai dideles kubaturos patalpoj kad neisaltu nes ten negyvenamos patalpos o tik kaip ukinis pastatas bet pas ji ten kaip pokyliu sale (nu zmogus gali sau leisti toki pastata turet) lubu aukstis turbut koie 7-8metrai sales plotas apie 70-80 m2. taigi kaip minejau prisildyt neprisildo bet pliusine temperatura palaiko

 

Aaa, tai cia bus orine, man vandens konturas reikalingas. Gal biski netiksliai paklausiau pries tai...

Zodziu krosnele su vandens konturu, o ne ora sildanti domina :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali placiau, kokia cia krosnele taip dirba? Nes pasakymas apie dabartines birbia birbia ir nesildo, tai kazkaip nerealiai skamba... Be to, efektyvumas ir dydis i vienus vartus deda granulinius katilus.

Man nereik su stiklu, man reik korsneles alia "katilo". Kas del efektyvumo tai mane kaip tik suzavejo kaip isspresta liepsnos judejimas, taip dar nesu mates nei vienam granuliniam katile. Cia va kaip su stiklu krosnelese atrodo, bet principas tas pats liepsnos judejimo ir be stiklo, tik kad oro karsto neatiduoda taip i patalpa pati krosnele:

arba

Kalbu apie krosneles su stiklu. Kitu atveju vargu ar krosnele galima vadinti - mano nuomone tai jau katilas.

 

Visos taip dirba išskyrus naujausio modelio, kai granulės dega "bliūdelyje" per kurį nepučiamas oras, kaip įprastiniame degiklyje, o paduodamas per skylėtą žiedą aplink "bliūdelį". Tada liepsna plevena kaip malkinės krosnelės.

Čia vizualizacija tos gražiai degančios:

 

O čia įprastinės granulinės krosnelės:

 

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.