Pereiti prie turinio

Medziokle


Jamaikietis

Rekomenduojami pranešimai

Keliais postais aukščiau,cituoju:

"Ieskok pazystamu, po to kelis metus vaiksciok svecio teisem ir stakanink bet kokia proga..."

stakanink,tai turbūt pirkti šnapsą ir konjaką :D

O jei papasakotų tiesą visi,kaip tapo medžiotojais,bet visi tylės,nes nėra kuo girtis.

vel tryda uzpuole?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ko ne mafijine struktura, puskos yra, uzdaras ratas yra, cerka irgi prasuka, reikaliukus prie cerkos apsneka :D

Kiekviena sava chebra turi savo rata, tas pats ir sitam forume, kas cia blogai? Gal parodyt pakatuskes temose reportazus kai pusiau gatovi su sava chebra vazinejat? Dabar madinga sikt ant medziotoju.... varykit trieskit is pavydo
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekviena sava chebra turi savo rata, tas pats ir sitam forume, kas cia blogai? Gal parodyt pakatuskes temose reportazus kai pusiau gatovi su sava chebra vazinejat? Dabar madinga sikt ant medziotoju.... varykit trieskit is pavydo

 as nei pusiau gatovas nei visai gatovas nesedu uz vairo nuo nebeatsimenu kelinu metu, taip kad cia ne man. o medziotojams as nepavydziu, nes nejauciu jokio potraukio tam. tik siaip idomus klanas, aisku yra ir kitu panasiu, netgi geresniu pavyzdziu, kad ir kataliku baznycia, kur vabsce struktura ir visa kita mafijine sistemike kosmine pas juos :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Marius jau beveik pasakė - medžiotojas, tai gyvenimo būdas, o kad mėsos nereikia pirkti, tai ne kiekvienas medžiotojas taip sugeba. 

Be to laukinių gyvūnų mėsą paruošti taip pat ne tas pats kas iš parduotuvės parneštą, kas bandė, supras. 

 

Jau seniai turiu medžiotojo bilietą, bet seniai ir nebepratesiu. Ir šautuvo nepirkau, nors medžioklėse dalyvavau, pabendrauti buvo įdomu, šaudyti, ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai, -tai gyvenimo budas. tarp medziotoju irgi yra fanu, ir tapusiu medziotojais tik del kazkokios mados.. turiu draugu medziotoju, vieni nepraleidzia ne vienos medziokles, kiti tingi ir vaziuoja retai... as pvz niekada nesvajojau tapt medziotoju, ne todel kad myliu gyvunus, bet todel kad man neidomu... a vat povandenine medziokle mano kraujyje nuo tada kai pirma karta ikisau galva po vandeniu vaikysteje.. man tai ne tik medziokle,bet ir sportas. zodziu kaifuoju.. atrodytu kad tureciau dometis ir sausumos medziokle, nu bet apsoliuciai netraukia.. kiekvienam savo vadinasi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik jėgos nelygios:-D

bandžiau keletą kartų medžiot su arbaletu (teatleidžia man aplinkos apsauga, nes tai buvo senai :P ), tada jau persvara žvėrių pusėj, beveik be šansų per 20-30 metrų prie laimikio prislinkti :blush:   na nebent kokios idealios sąlygos būtų - žvėris labai įnikęs ėstų, vėjas būtų nuo jo, žolė butų žalia ir minkšta, aš būčiau pupų nevalgęs ir t.t. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandžiau keletą kartų medžiot su arbaletu (teatleidžia man aplinkos apsauga, nes tai buvo senai :P ), tada jau persvara žvėrių pusėj, beveik be šansų per 20-30 metrų prie laimikio prislinkti :blush:   na nebent kokios idealios sąlygos būtų - žvėris labai įnikęs ėstų, vėjas būtų nuo jo, žolė butų žalia ir minkšta, aš būčiau pupų nevalgęs ir t.t. :D

vaa...kažkas arčiau, dar lanką i rankas va tada manau dar lygesnės jėgos, dabar karts nuo karto pasidomiu medžioklių technologijos tai... turin daug kišenėje kupiurų tai ten nušauti žvėrį kad ir iš kilometro pirmą kart šaudant žmogėnui pataikyti laaabai daug šansu.

aš ar medžioju bet kaip ir "shirokis " po vandeniu, kur šūviai būna iš labai arti (1-2 metro)

reziume, kikvienam savo, bet manau kurkas lengviau turėtų būti prieiti medžiotojams į būrelius, suprantama,kad visokių marozu būna, bet priimt reikia, nusizengi kažka menkiausiai ir lauk iš burelio kokiems metams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.