Pereiti prie turinio

Variklis i roki vietoi orginalo


gimantas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Atkuriu tema esancio forumiecio.Nes ir mane dakniso rokio varikliai,Ka lengviausia ir geriausia butu ikist vietoi orginalo.Manau jam jau sakes Kaista,netraukia,kai stovi kariniai uaz tiltai,statesnis kalnas 2pavara nebeissuka ratu dusta.Ratai 35.Aciu uz atsakymus,butu gerai kad rasytu ne kad rasyt,o kad gaut normaliu tikru patarimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Atkuriu tema esancio forumiecio.Nes ir mane dakniso rokio varikliai,Ka lengviausia ir geriausia butu ikist vietoi orginalo.Manau jam jau sakes Kaista,netraukia,kai stovi kariniai uaz tiltai,statesnis kalnas 2pavara nebeissuka ratu dusta.Ratai 35.Aciu uz atsakymus,butu gerai kad rasytu ne kad rasyt,o kad gaut normaliu tikru patarimu

Pirk mano Patruli geriau,nereikes sukti galvos del jokiu varikliu.

 Technikine 2 metams,draudimas metams.

Yra lingiu perkelimo ant tiltu komplektas.

Variklis dirba kaip laikrodis,tepalu needa,nedumina.

Deze,razdatke,tiltai,viskas veikia gerai

 

Tepalai keiciami laiku,( variklio ir tiltu pasikeiciau pries varzybas Mazeikiuos,pries 2-3 men.)Aplamai tepalai nelasa ir nebega pro niekur.

Obuoliai,kardanai,kryzmes sutepti ( prisvirksti tepalo )

 

Remas geros bukles,gal net labai geros ( palyginus kokiu esu mates )

 

Gale pilnai veikianti LSD blokiruote.

Pridesiu atsargini kardana,trosus nuo saku,galines lempas ( apdauzytas,bet veikiancias ),dar kazkokiu daliu.

 Snorkelis

Kebulas biski apdauzytas ( kartais netycia ipuolu kurnors ),bet nieko baisaus.

 Jeginiai bamperiai,gali atlaikyti viska.

 

O svarbiausia !!! su vienetiniu,vieninteliu visoj Lietuvoj,gal net visam Pasauly,ranku darbo uzrasu  4x4 GARGZDAI   :D

 

 Na,kadangi ratu su padangom tau nereikia  :)  tai kaina butu 2600 eu.

 

 Jei idomu,skambink  860047855

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki.Atkuriu tema esancio forumiecio.Nes ir mane dakniso rokio varikliai,Ka lengviausia ir geriausia butu ikist vietoi orginalo.Manau jam jau sakes Kaista,netraukia,kai stovi kariniai uaz tiltai,statesnis kalnas 2pavara nebeissuka ratu dusta.Ratai 35.Aciu uz atsakymus,butu gerai kad rasytu ne kad rasyt,o kad gaut normaliu tikru patarimu

dek BMW 525 tds su mehaniniu siurbliu as dar galvoju apie vw 1,9 TDI 96 kw deti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau jau pagalvotum apie 2,5tdi - naudos bus daugiau bus.

naudos abejoju ar bus. Nes 2.5tdi reik pravodkes+deze iskart kita taikit+siurblys ir velenelio dirzai... ir plius trauka tikrai prastesne tei tds.

tds su mech siurbliu+suka belekaip+dezes nereikia taikit.+grandine+elektros tik pliusas siurblin ir diziausias pliusas variklis praktiskai centus kainuoja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudos abejoju ar bus. Nes 2.5tdi reik pravodkes+deze iskart kita taikit+siurblys ir velenelio dirzai... ir plius trauka tikrai prastesne tei tds.

 

O tai pagal tave VW 1,9tdi pravodkės nereiks ? ;)

 

Na tik nereikia taip šlovint to BMW tds'o - na nelabai ir stebūklas ba žinom kaip anas sukas. Vienintelis pliusas tai kad su mechanika gali prasisukt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 5 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.