Pereiti prie turinio

JEEP FANŲ SUSITIKIMAI


Mive

Rekomenduojami pranešimai

dilema man... su kokiu bolidu vaziuot? jeigu koses nebus, tai su "dragsteriu"  o jei bus tai su krabu...hmmm... Mindaugai, itariu tu vel busi "gaujos vadas akela"  ar as klystu :) kokie preliminarus planai mintyse?

Dariau, TAU, asmeniškai. Tik nelabai ryškiai :post-10770-0-10583400-1431208826_thumb.jpg prie pat susitikimo vietos. Galėsi murkdytis iki pažaliavimo  :D  ;)   :cheer:  :salut:

Ai, užmiršau pridėt. Galėsi ankeruotis prie tų stulpų, jei ką  :girtas:  :girtas:  :girtas: , nebent ta bala išdžius iki susitikimo. :scratch:

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 445
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Dariau, TAU, asmeniškai. Tik nelabai ryškiai :attachicon.gifDSC_03261.JPG prie pat susitikimo vietos. Galėsi murkdytis iki pažaliavimo  :D  ;)   :cheer:  :salut:

Ai, užmiršau pridėt. Galėsi ankeruotis prie tų stulpų, jei ką  :girtas:  :girtas:  :girtas: , nebent ta bala išdžius iki susitikimo. :scratch:

pala pala. cia gi dirbama zeme! Mindaugai, ar tu nori is manes vandala padaryt?  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pala pala. cia gi dirbama zeme! Mindaugai, ar tu nori is manes vandala padaryt?  :D

Kokia dirbama  :blink:  :?: . Tu žiurėk į priekį, ten kur krūmai auga ir balos teliuškuoja, o ne po traktoriaus ratais :D . Leisiu pravažiuot lengvai pakraščiu iki tikslo.

 

Jau pravažiuota 

post-10770-0-67531200-1463171313_thumb.jpgpost-10770-0-07144000-1463171873_thumb.jpgpost-10770-0-55446300-1463171936_thumb.jpgpost-10770-0-18938800-1463171981_thumb.jpgpost-10770-0-03273800-1463172028_thumb.jpgpost-10770-0-30437900-1463172168_thumb.jpg

post-10770-0-94520200-1463172545_thumb.jpgpost-10770-0-32615900-1463172473_thumb.jpgpost-10770-0-02495800-1463172441_thumb.jpg

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi rezgam po truputį SĄRAŠĄ :

1. Mive (bele kada, išskyrus birželio 10-24 d.)
2.Sinchro ( jei laikas tiks. ... gal tada 27 birzelio ir as galeciau sudalivauti)
3.Minnde (aš dalyvauju, nebent...)
4.Zero (jei darbas leis)
5.schirokas ( bet kokiu atveju susibėgsim)
6.Parazitas (Stengsiuos ir aš sudalyvauti)
7.Mielks (as ir planuoju sudalyvaut susitikime. Data po kolkas nesvarbu)
8.Whydoes (aš taip pat už, tik kol kas be Jeep, bet iki to laiko manau atsiras koks tinkamas variantas )
9.Katis (Dalyvausiu data nesvarbu.bet jai jeep nepaves ta prasme nesuges. )
10.Pushka (Jeigu galėsiu atsilaisvinti, tai būtinai dalyvausiu. Kol kas nesu garantuotas.)
11.Aliuk (Pasistengsiu sudalyvauti )
12.Acela ( As irgi sudlyvausiu. )
13.Kestelis (Jei nekils netikėtumų, tikrai būsiu )
14.Jovaras (Bandysiu ir aš sudalyvaut.)
15.Roosas ( Tada sudalyvausiu )

16.gruz (reiks juk kažkam schiroka partemt :-D) 

17.smacher666( Dalyvausiu:) )

18.ričardas78(nu jei zmona nepagimdo,ir as busiu)

19.Justas81 (Bandysiu ir as sudalyvauti) 

20.Teodoras (Jeigu niekas nepasikeis iki to laiko tureciau buti.)

21.GvidasR (jei suorganizuosit ne tik suvaziavima , bet ir koki linksmesni pasivazinejima , prisijungciau savo granda pavaikyt)

 

Beje , CEBRYTE, kas prisirašėte, jei galite , man į a.ž. parašykite savo tel. . Būt labai fain.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu baikit spėliot, reik pabaandyt. Ten aplink dirbamos žemės, tik iki tos balos kokie 5-8 metrai žolės, nes nieks nenori dirbti , kur kartais yra užliejama. Be to ta bala eina iki žvyrkelio. Nuo jo galima pravažiuot. Būčiau išbandęs, bet pabijojau, gi aš ne Darius-ekstremalas  :D  :D  :D:salut:  .

 Dariau , atvaryk, pabandysim, o paskui ir chebrą pamirkysim,jei norės ;) .

Jau pravažiuota 

 

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nizkyj paklon tebe , Mindaugai, kad manimi rupinies  :salut:  bet jeigu gausiu sratu ruron, tau teks traukt :D

Jau sakiau, leisiu pravažiuot pakraščiu :salut:  :D

Mindaugai teks ir John Deere atsivaryti, kaip tu ji kitaip is ten islupsi :)

Pas mani Fendas. Ans geriau traukia :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

19.Justas81 (Bandysiu ir as sudalyvauti) 

Kaip bebutu gaila bet linksta situacija prie mano grando pardavimo:(
Apie granda liftas 6cm ivores plius 2.7cdi spyruokles,snorkelis, led fara, halai,vieta gervei po originaliu bamperiu,atsarginis ratas iskeltas prie bagazines dangcio,naujos 32coliu mt padangos su gero isnesimo diskais,duju teroidas 104ltr ,kebulo stovis neblogas(gal del to jog taip ir nenuvaziavo ir off road'a
Minusai bamperius reik dasivest iki grazumo kaikur yra taskuciai rudeliu kurias reiktu apsitvarkyt,viduje kur duju balionas reik uzdibaigti dugno paaukstinima ir pagrindine problema pakabos salentblokai juos buvo planuota pakeisti i poliritaninius bet......
Kaina tokio koks yra apie 4500eu zinoma galima deretis 

EX MITSUBISHI PAJERO2,MITSUBISHI MONTERO SPORT,NISSAN PATROL Y61.

 

JGC 4.7+LPG   32MT ratai-batai,   2.5colio liftas,  snorkas,daug sviesos

Tai ką, gal nebesudalyvausi?

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.