Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki mano maitintojas -pagalbininkas susirgo , gal ir didele beda ar maza dar nezinau o nutiko stai kas vaziuojant pradejo temperaturos daviklis temperatura mazina tai vel normali tai prie balto bruksnelio nukrenta kur jieskot ligos? antifryzo norma , kontaktai norma , vaziuojant peciu ysijungiau praktiskai kaip taskente +40 ! tai kuris datcikas mano kantrybe bando? ju kiek uzmaciau 3 virsuj yra ! Gal kam jau yra nutike tokie sposai gal pasidalinsit? Dekui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu panasia beda ir as tik su antru teranu,bevaziuojant nukrito ausinimo skyscio temperatura,rodo mazdaug 70 laipsniu jeigu normaliai rode 90,pirma mintis buvo termostatas,pakeiciau,nepadejo,.tada pakeiciau temperaturos davikli,nepadejo,tada isidejau pabandymui kita prietaisu skydeli,niekas nepasikeite,taip ir vazineju.Dacikas temperaturinis yra su vienu laidu o kuris pas tave konkreciai ant uzvestos ir pasilusios masinos atjunk laida ir skydelyje rodykle nukristi turi i isjungto raktelio padeti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 pas mano maveri irgi ,jei vaziuoju iki 100km teperatura daugiau nepakyla tik 70, ojei paledziu 120 viskas normaliai 90c, viskas iskeista mano nuomone, ten kaskas su termo mova , jos saltam varikliui neina islaikyt sparnuotes, o mano galva saltam varikliui ja turetu silpnai sukt, ir leistu variklui isilt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo pradejusi durniuot temperatura kazkada, bet kadangi pro pompos tarpine sunkesi ausinimo skystis tai pakeiciau naujaa mova ir pompa... visos  bedos dingo... siaip del temperaturu sokinejimu dazniausiai kalta mova, viena karta net uzklynijes buvau kad suktusi kartu su varikliu pastoviai, temperatura nukrito zemiau ribos, net termostatas nepadejo, o davikliai jie negliucina... arba dirba arba ne, nebent kontakto pastovaus nera

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.