Pereiti prie turinio

NP Y61 tai kartais netraukia


Rekomenduojami pranešimai

"Nissan patrol gr II, visur tie patys pozymiai: nekelia apsuku virs 2.5 arba 3 apsk./min"

na man su apsukom problemu nera buve, kai nera traukos, uzminus pedala apsuko staigiau soka i virsu, nei esant traukai, ir garsas kitoks, "aukstesniu natu'', o kai traukia, duslesnis, storesnis garsas, ir "lupa" kaip reikiant :) kai netraukia, uzminus apsukos soka iki 3-4 tukst, o masina greiteja letai... (automatine deze).

Rezultatai: spec priedai pilami i kuro baka ir istirpdantys purva pries kuro siurbli, salinantys nuodegas nuo purkstuku. Is visu minetu atveju - rezultatas 100% pozityvus.

toki dalyka daryt bijau, rusu portaluose skaiciau, kad labai daznai visus brudus tokie priedai suvaro i purkstukus, po to daug bedu atsiranda...

Aisku geriausias vartiantas -tai kuro bako bei pries kuro baka einancio sietelio valymas.

gal teko susidurt, kaip patekti i baka ir per kur? be abejo, del viso pikto, reiktu pradet nuo jo...

oro srauto matuokle atjungt siandien pabandysiu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, uzvedziau masina, pravaziavau - netraukia, atjungiau oro srauto davikli, uzsidege lempute - variklio gedimas, su atjungtu davikliu pravaziavau - niekas nesikeicia, nei apsuku priemimas, nei trauka, vadinasi kaltas oro srauto daviklis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Drasiai tu tuos daviklius atjungineji :) . Nu nebent klaidos elementariai issitrina atjungus akumo klemas.

Ir dar - kazkodel man pasitikejimo nekelia automato darbas. Abarotai kyla masina nevaziuoja - viens prie vieno automato problemos. :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau centre klp vasara, klausiau, kiek kainuoja oro srauto daviklis, is kart pasake, kad buna du variantai, vienas brangesnis, kitas pigesnis, pasirodo man reikia to, kuris brangesnis, tiksliai nepamenu, bet man atrodo kaina 1500 arba 2500 :evil:

reiks ieskot kas paskolintu pabandymui :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka tik paskambinau i fakto auto, originalas - 2434 Lt, o "pakaitine detale" (taip ja pavadino, matyt neoridinalas ir be korpuso) - 638 Lt. Kaip vienas kolega mienejo, neoriginala du kartus keite, trecia idejo originala.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.