Pereiti prie turinio

patrol gerve


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos. Pribrendo klausimas, kokia elektrine gerve pastatyt patruliui y60 trumpam. Aisku varna geriausia. bet neleidzia finansai. Reikia pigesnes, bet geros ir galingos, nes lendam giliai.

  KAS cia per gerves, gal kas susidure buvot?

Gerve MSW ???

Gerve Macherman

 ir domintu gal 17000 lb.

Idomi ir jusu nuomone........

Redagavo andriuslaura
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas klausimas kur vaziuosi ir kokiu tikslu... pas man ant ilgojo GR stovi 12000 lbs dragon winch highlander... stengiuos visa laika isivertinti savo galimybes... nors zinau kam ir 16000 lbs su trumpuoju buvo maza... taip kad gerve renkiesi pagal tai ko tau reik...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo daugiau LBS tuo daugiau sert reikia(turiu omenije elektra)mazai serent pvz dega reles .Pasistacius gerve su daug LBS prasides kitos bedos,prisireiks pvz; krutesnio akumo,galingesnio genero,

Redagavo svajunas001
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei zmogui mechanine sudetinga, tai hidrauline isvis kosmosas...

Nesudetinga . Daug laiko ir derinimo. O dar reikia surast rasdatke lebiotke . Po to dar greicius suderink traukimo.

Sakau gal su hidrauline paprasciau. Bet kazko specai tyli ir nieko nepasakoja. Ar nenori isduot paslapciu. Ar nepasiteisina ta hidrauline gerveo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man toks klausimas iškilo daugiau patirties turintiems: jei auto įsėdo taip kietai, kad gervė nebepatraukia - gal paprasčiau ir pigiau yra pasinaudoti vienu ar dviem rolikais ir padaryti skridinių sistemą? Gervės troso (prailgintuvo) poreikis išauga dvigubai ar trigubai, bet tiek pat sumažėja apkrova gervei. Man atrodo sintetinio ar plieninio troso ir poros rolikų kaina yra gerokai mažesnė nei galingesnės gervės ir jos instaliacijos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktu ziureti i el. variklio galia. Mano 16800, bet visa galia is perdavimo. O jei dar su skriemuliu, tai gali eit pasivaksciot. Reikia gero genero ir akumo. Ypac jei tenka gervintis kas 15- 20 min.

Redagavo Eghis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.