Pereiti prie turinio

winter halls rally 2015


gedasflip

Rekomenduojami pranešimai

Komentaras apie Winter raly is Xtra Racing forumo.

B zonoje teko šnekėtis su žmogeliu, ant kurio žemės dalis žmonių statė mašinas bei stebėjo ralį, kuris sakė, kad jam užtektų to, kad orgai po ralio bent susirinktų šiukšles. Kitas bjaurus dalykas, apie ratuotus budulius, kurie su džipais ir ne tik, visaip stengėsi patekti i B zona per Biliakiemio kaimo žmonių kiemus, sodybas, daržus, vejas... Pastačiau tris vaikinukus ant pagrindinių "pramuštų" įvažiavimų,per kiemus, kai kur bandem juostom atitverti. Bet nuo gyvulių atitvert įmanoma, nuo budulių-ne. Nesikuklindami per gyvenvietės kiemus sau ramiai ieškojo "chaliavinio" privažiavimo, stumdė žmones kurie neleido važiuoti... Daugelis kiemų savininkų reiškė pretenzijas ir pasipyktinimą vyrukams, kurie saugojo kiemus nuo migracijos. Aišku ne tuo adresų jie tai darė, bet manau kad seniūnas bus pakabintas ant kiaušų, o ralio orgai tas apylinkes pamirš ilgam, jei nesiims spręsti šios problemos.
Redagavo Utena
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerodo man ko tai vaizdų

Buvau daug kur, ir toj B zonoj, privažiavau per pievas, normaliai, bilietą jau iš Penktadienio turiu, A zonoj net į 15 min foto galėriją pakliuvęs, tai va, jau daug metų taip, nei prie manęs kas buvo priėjęs nei man kas sakė kad negalima ten įvažiuoti, o žiemos metu tom pievom nieko nepasidaro, o kad kai kurie pagailėjo tų 10€ isigyti bilietams tai tiesiog 4x4 bendruomenėje o ypač forume ne vieta, nes kenčia per juos visi geri. Aš jug minėjau kad reik paremti rally, negi dabar patiems reiks vienas kitą kontroliuot?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.