Pereiti prie turinio

Vaizdo plokštės kepimas


Navanas

Rekomenduojami pranešimai

Užsilenkė (perkaito ) mano stacionaraus kompo vaizdo plokštė. Pagrindinis simptomas buvo tas, kad kol neinstaliuoti vaizdo plokštės draiveriai, kompas pasileidžia, bet kai tik instaliuoji vaizdo plokštės draiverius, kompas meta mėlyną ekraną, jei pasileisdavo kompas, tai matydavosi tokie brūkšneliai ant ekrano, ant visų ekranų kuriuos tik jungiau. Pasidomėjau, kiek kainuoja analogiška vaizdo plokštė (pas mane gtx 480) be gero 1000 Lt nėra vertos pamainos, brangoka , pagalvojau. Bet netyčia akis užkliuvo , kad remontuoja tas vaizdo plokštes. Skelbimuose viskas paprasta-sumoki 150 lt ir tau sutaiso vaizdo plokštę, duoda garantiją pusei metų, ir valio. Realybėje , dauguma besiskelbiančių, kad remontuoja vaizdo plokštes sugeba tik jas pakeisti. Tie kur sutinka "remontuoti" neduoda jokių absoliučiai garantijų. Besiaiškinant padėtį, internete pastoviai išlysdavo istorijos, kaip vaizdo plokštę "pacukai" pasitaiso ją pakepindami orkaitėje. Skamba juokingai, bet nusprendžiau pabandyt, kol neišmečiau tos vaizdo plokštės. Pakepinau 200 c temperatūroje 10 min. Ir , ką jųs manote, plokštė veikia kaip nauja, tiesa. dar tik 3 dienos, bet veikia, kaip buvus. Idėja tokia: ant 200 c laipsnių lydmetalis pradeda lydytis, ir jei yra koks trūkimas, tą trūkimą išsilydes užpildo. Taip ir įvyko, turbūt, vaizdo plokštė veikia.

Rašau, kad ir kiti žinotų jog toks fintas yra. Įtariu, kad toks principas gali suveikti ne tik su vaizdo plokšte.

Pabaigai, žinodamas, kad yra čia kietų kompiuterastų, noriu paklausti, kokios alternatyvos vaizdo plokštei gtx480, kad būtų ne silpnesnė, bet panašių galimybių. Aišku aš pats domėjausi, bet panašios kainuoja 1000 Lt. gal blogai ieškojau, gal blogai lyginu parametrus ......

 Resiume: pakepinkit vaizdo plokštes prieš jas išmesdami.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pridurti ka tai galioja netik vaizdo plokstems, bet ir daugumai montazo ploksciu ;) 
Taip pat atgaivinau wifi priedeli, uzteko su fenu pasildyti. Aisku padejo labai lazerinis termometras :D
Kazkur turiu visa instrukcija kaip teisingai daryti, jei surasiu imesiu. Nes plokstes geriau nedeti tiesiai ant orkaites.

Redagavo Fregis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau sita buda, tik paminet reikia kad pries dedant i orkaite reikia nuardyt visas plastmases ir palikt tik svaria plokste. Esu taip 3 nesiojamus kompus suremontaves kai taisykloj jau sake kad nepataisoma. Minusas tik tas kad taip sutaisytas gedimas greitai atsinaujina. Gali buti kad laikis puse metu, o gali buti kad menesi. Mano kompas ant galo reikejo kas 2 savaites ardyt ir kept tai nusibodo ir nauja teko pirkt. Rimtesnes firmos taip netaiso turbut del to kad nera jokios garantijos kiek sutaisytas daigtas veiks

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.