Pereiti prie turinio

Extremalesnes keliones


Rekomenduojami pranešimai

bus infa vėliau, dar orgai patys Ukrainoje nepaskelbė... o važiuojama per gegužines... balandžio pabaiga-gegužės pradžia  3-4 dienos arba kaip aš organizuoju su 3-4 dienos pratęsimu...  gaunasi "Kordon +"

Su kuo sugalvosit važiuoti su tais ir tarsitės kas ir kaip... Mano grupėj griežta atranka, todėl ir kelionės smagios pavyksta :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parašysi laiškelį, kas iš kur, kokia patirtis bekelėje , koks visureigis ir kaip paruoštas... tada spręsim, gal dar kokias rekomendacijas turi ... niekas nenori sau nei kitiems nuotaikos sugadinti nei trasoje nei vakarais prie laužo, po gero gramo... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saziningai pasakius. labiausiai mumis domintu arba prisijungimas prie kazko,arba vedlio po Karpatus paslauga .

Butumem kokie 5-6 zmones su 2 ar 3 dzipais.Kalnuose nesam buve.As pats dirbu miskuose, ( ant slaitu,ant skardziu ) su dzipu su priekaba istampau malkas.Tai esu ir pabuvojes ir mates visokiu situaciju.

Maistu ir nakvyne palapinej pasirupintumem patys.(arba paklausytumem jusu patarimu,jei ka nors patartumet )

O nuotaika sugadinti galit tiek jus mums,tiek mes jums,jeigu jau taip cia vartot .

Mes esam normalus zmones  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bus infa vėliau, dar orgai patys Ukrainoje nepaskelbė... o važiuojama per gegužines... balandžio pabaiga-gegužės pradžia  3-4 dienos arba kaip aš organizuoju su 3-4 dienos pratęsimu...  gaunasi "Kordon +"

Su kuo sugalvosit važiuoti su tais ir tarsitės kas ir kaip... Mano grupėj griežta atranka, todėl ir kelionės smagios pavyksta :)

manau svarbus niuansas gera dalyviu atranka :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.