Pereiti prie turinio

saules daviklis grande


kovaldas

Rekomenduojami pranešimai

ne, pas mane bentjau tai priekinej panelej prie pat stiklo, kazkoks "sh" :lol: siaip niekad nesukau sau galvos kas ten tokio, bet kai pamaciau, kad kazkas apie tai raso, tai ir as prisidejau. na ryt gal ir foto bus

 

Tas s... pas tave yra klimos valdymo dalis, matuojanti saules spinduliu intensyvuma. Taip bent jau pas nissan yra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu xebra uzstrigot su siuo klausimu saules daviklis yra skirtas ijungti arba isjungti automobilio zibintus kai rankenele yra pasukta i pozicija(auto)jei tokia yra.jis montuojamas kartu su gamyklines signalizacijos svieseles korpuse ir nukreiptas i prieki .ten kur ideta nuotrauka tai tik zagluske kai nebuna gamyklines signalkes nebent neiziurejau taciau turi matytis ziurintis i prieki skaidrus sv diodas 5mm.Sviesos pasikeitus apsvietimui reaguoja po 15-20 sek bent jau pas mane ir jie pagrinde yra montuojami tik i OVERLAND komplektacija norint pritaikyti musu salygom paprasciausiai paimiau ir atjungiau fiske nuo jo nes diena sviesos kitaip neisijungdavo ir dabar ledas

 

 

ex turiu karvute SU VISAIS ymanomais navarotais tad jei ka rasykit papasakosiu nes ir pats tik po pusmecio pradejau visus overlandu navarotus atrast nes iki tol buvau tik atrades 190KW :twisted:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to gazasd:

Nemaišyk savo WJ su Kovaldo ZJ. Tu parašei teisingai, bet ne apie tą modelį. ZJ klimatroniko valdymui reikalingas saulės spinduliavimo daviklis, kai tuo tarpu taviškiui vidaus temperatūrą ir nuo saulės spindulių įšilimą matuoja IR daviklis, įmontuotas prie temperatūros reguliavimo ratukų. :study:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.