Pereiti prie turinio

Jeep WJ- o variklio vibracija


Mive

Rekomenduojami pranešimai

Perdžia, va koks čia garsas :)

 

Atspėjau?

"Perdžia" per lengvai pasakyta :D . Na, nebent dramblys būtų ant kapoto atsisėdęs :D .

 

tas garsas atsirado atsalus orams ar anksciau?

Tas garsas man jau anksčiau prasidėjo ir pastoviai didėja. Matai nuo kada sukurta tema.  Galvojau razdatkė, pakeičiau. Kardanus bent kelis kaitaliojau, tas pats. Na kai nuimi, tada mažesnis perdimas girdisi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal kokia variklio ar greiciu dezes pagalve paplysus ar nusibaigus? Buna, kai kuri nors pagalve pagalve suplysta, duodant apkrovos  variklis pasikreipia ir isiremia i kebula ar kokia kita konstrukcija.

prie razdatkės pagalvę keičiau, nors ir sena gera buvo, o prie variklio, lygtais abi geros, bent taip servise sakė. Pačiam nebuvo kaip rimčiau patikrinti. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar esu Kaune. Gal kas galit susitikti su manimi. Reik palygint variklio darbą.

 Nebereik jau. Su Klevo ir mersų centro pagalba atradom kas galėtų kelti tokią vibracija ir rezonansą. 

Ryt bus matyt , kai pakeisiu detales.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip baigėsi su vibracija? Pavyko identifikuoti priežastį?

Na, kaip ir taip. Pagalvės pasėdusios, baladojasi. Kol nepakeičiau negaliu garantuot šimtu procentų. Laukiu kol atsiūs pagalves, pakeisiu, tada pasakysiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Na tai kaip ar padėjo pagalvių keitimas? Pas mane atsiranda lengva vibracija nuo 2300 apsukų nuo kokių 3000 pamažeja bet neišnyksta sakau irgi gal pagalvės baiginėjasi?

Pirma įsitikink ar tikrai susėdę, ar plyšę pagalvės.

Man padėjo dalinai. Dar liko problema su greičių dėže. Nors tuo dar neisitikinęs pilnai. Dėžę keisti, vien dėl pabandymo, neapsimoka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vizualiai tokios,, suaižije" atrodo bet neplyše. Pas mane vibracija nuo 100 kažkur atsiranda klaidų nemeta. Žodžiu jei apsukos iki 2000 tai taip švelniai važiuoja jei paspaudi nuo 2300 pradeda jaustis ir garsas variklyje lyg pasikeičia panašiai ir vietoje stovint darosi tik silpniau jaučiasi.

Redagavo radza
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vizualiai tokios,, suaižije" atrodo bet neplyše. Pas mane vibracija nuo 100 kažkur atsiranda klaidų nemeta. Žodžiu jei apsukos iki 2000 tai taip švelniai važiuoja jei paspaudi nuo 2300 pradeda jaustis ir garsas variklyje lyg pasikeičia panašiai ir vietoje stovint darosi tik silpniau jaučiasi.

Panašu į mano variantą. Man prasidėjo tokios baikos kai pakeičiau tepalus greičių dėžėj.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu į mano variantą. Man prasidėjo tokios baikos kai pakeičiau tepalus greičių dėžėj.

Tai keitei pagalves variklio?

Tai gal jei po tepalų keitimo taip pasidarė blogas tepalo filtras. Ar tepalas netinkamas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai keitei pagalves variklio?

Tai gal jei po tepalų keitimo taip pasidarė blogas tepalo filtras. Ar tepalas netinkamas?

Variklio pagalvės pakeistos. Kai keičiau tepalus, keičiau ir filtrą. Pagal mane , nepilnai pasikeitė tepalai. Pavasariop varysiu keisti pilnai tepalus, gal padės.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man toks jausmas kad pagalvės nes kai duodi apkrovų tada vibruoja, nors ir dėže galėtų durniuot. Na garsas nedidelis reik važiuot kol bėda pati išlys nepradesi gi čia dėžes keitinet. Gal kada prie progos pagalves pasikeisiu. Bus matyt ar jos kaltos ar giliau bėda slypi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.