Pereiti prie turinio

Kaip Darosi Galiniu Ratu Isvirtimas Subaru Forester 99M ?


Rekomenduojami pranešimai

Taigi. Mano forkas 99m. detos saibos aukstinimo. 4cm atrodo. ir ka. priekis kaip ir ok atrodo. o galas akivaizdiai virsus isvirtes,apacia suvirtus ratu.

 

gal yra zinanciu galinciu mane pakonksultuoti siuo klausimu ? t.y kaip forikui darosi galiniu ratu isvirtimas? nes juk kelia tuos forikus kaip turi but ir kitas masina. todel ir domina butent kaip man elgtis sioje situacijoje. nes isvirtimas akivaizdaii stipriai per didelis. is kurios vietos jis reguliuojasi. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelia tuos forikus ir varo ant stendo daryt, gal tu nuvaryk ant stendo ir sureguliuos tuos išvirtimus ir nereikės sukt galvos ;) .

tai kad ryskiai tas ratas pavires nu abudu 

 

http://beergarage.com/SubyAlign.aspx

 

va cia radau jau pats kad is amortiko. bet tai gi vos vos. o pas mane ogo. akimis maosi netgi labai. ziuresim kiek laipsniu. nes amortike jauciu tiek nebus platumo.

 

nes as jau akimis matau kad tiek eigos suvirtimui nebus reguliuoti... reike skyle virsutine amortiko didinti nebent. jei as nuvarysiu ir kukuos ten kad oi nebepasidaro :D nu ziuresiu. svarbu kad radau kas kaip ten ka reguliuoja 

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo atveju siūlau kreiptis į Joną iš Kauno. Jei norėsi, parašyk AŽ, nukreipsiu. Ilgai skersai žiūrėjau į savo foriko aukštinimus, bet pavasarį, prieš Karpatų kordoną, važiuosiu aukštintis būtent ten. Kodėl? Todėl, kad jie išsprendžia ir išvirtimus, ir stabilumą ir kitas bėdas. 

Redagavo orionas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau apie jona. bet is utn y kns del suwedimo gaist diena nelogiska. pas man viskas ok aukstinta ok, vaziuokle ok. Bet utn kam pasakai kad forikui ir kad keltas tai atsakymas - ai nepasdaris reik xalturint dildint. kai klausiu : ka tiksliai pasakyk pasdarysiu, atsakymas : ai nzn.

Pinigu nenori nieks. Bagoti visi.

Bet radau macionys zmogu prirode. matos kad pinigu reike. iskart sako - atvaziuosi matysim padarysim kazka galvosim ant stendo statysim. juolab kai aukstinta saibom virs amortiku juokingus 3 cm. kiti ir 10 iskelia ir vaziuoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau apie jona. bet is utn y kns del suwedimo gaist diena nelogiska. pas man viskas ok aukstinta ok, vaziuokle ok. Bet utn kam pasakai kad forikui ir kad keltas tai atsakymas - ai nepasdaris reik xalturint dildint. kai klausiu : ka tiksliai pasakyk pasdarysiu, atsakymas : ai nzn.

Pinigu nenori nieks. Bagoti visi.

Bet radau macionys zmogu prirode. matos kad pinigu reike. iskart sako - atvaziuosi matysim padarysim kazka galvosim ant stendo statysim. juolab kai aukstinta saibom virs amortiku juokingus 3 cm. kiti ir 10 iskelia ir vaziuoja.

 

 

10 cm - riba. Bet keliama ne tik šaibom. Vien tik šaibos - primityvu ir smarkiai nedraugauja su stabilumu ir normaliu važiuoklės darbu. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Standartas su sake, bet su ja nieko gero, reik daryt taip kad galetum reguliuot suvirtima per varsta tokiu pat principu kaip ir priekyje. Vieni buna deda plonesni varsta ir ji apvirine patobulina, galima ir nusipirkt toki varsta, o as tiesiog pusmenuliu ipjaunu orginalu varsta kokius 1-2mm kad i tas duobes ilystu amortiko ausis, sunku cia nupasakot, manau tiesiog idek plonesni varsta ir ziurek kas gausis.

 

tn_KCA414.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.