Pereiti prie turinio

MP 2.8 TD grandine


Medas

Rekomenduojami pranešimai

Pabandyk čia paskaitinėt, daug naudingo esu radęs: http://www.pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/viewforum.php?f=3

 

Nedaug kainuoja lenciugelis pats apie 70 oiriku :lol: o visas komplektas 1000 lituku mazdaug : zvaigzdes, slopintuvai, itempejas ir t.t.

Čia, žinoma, kiekvieno teisė rinktis, bet man kai nutrūko grandinė, suvarė paskirstymo velenėlį, sulankstė vožtuvus, su3,14so "stakanus", suskaldė dangtelį ir t.t. Kainavo tikrai ne 1000Lt., taip kad....

 

 

Rusai rašo, kad viso komplekto keist nebūtina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz nuoroda.Perskaiciau.Is pradziu gal patikrinsiu.Ten, remiantis remonto knygom , raso kad atstumas pacioj siauriausioj vietoj tarp grandiniu turi buti 16mm.Maziausias atstumas 9 mm. Ir dar: greitas grandines keitimo budas-senos grandines jungti isimi.Prie senos kabini nauja ir sukdamas alkunini, nauja pratempi.Sena atkabini. Nauja sujungi.Ir ji vietoj.Viliojantis budas.Ka manot?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tik su motoristu snekejau.Sako kol grandine netriuksmauja ten lyst nereikia.Dar pridure,kad Mersai su ta pacia grandine ir po kapitalinio vazineja.Kur tiesa?Turbut slypi kazkur anapus..... . Beje siandien per telika 21 45 Matrica.Gera filmo ideja.Dievinu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tik su motoristu snekejau.Sako kol grandine netriuksmauja ten lyst nereikia.Dar pridure,kad Mersai su ta pacia grandine ir po kapitalinio vazineja.Kur tiesa?Turbut slypi kazkur anapus..... . Beje siandien per telika 21 45 Matrica.Gera filmo ideja.Dievinu.

Taip sakant: "pono pautai, pono valia". O motoristą vežiosies kartu, kad pasakytų, kad jau triukšmauja? Aš asmeniškai nesuprasčiau, kad triukšmauja būtent grandinė.

 

p.s. Off: o matricos aš nesuprantu, kiekvienu kart kai žiūriu galvoju, kad gal dabar suprasiu..... ir ne. Matyt, neduota :oops: :?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ten rase, kad galima tik lenciuga keisti: saziningai darant reiktu visa komplekta keisti, nes priesingu atveju, grandine greit bus suesta, nuo padilusiu zvaigzdziu. Be to ir hidraulinis itempejas gali savo funkcijos nebeatlikti

cia gerai aprasyta :lol:

Pratryniau paklode :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz straipsni.Savaitgali ta pati skaiciau rusu forume.Iki pavasario nutariau nelyst prie grandines.Na nebent dangteli nuemus paziuret kaip ji ten gyvena.Dabar ziema.Salta.Nelabai malonu krapstytis prie metalo.Gal datrauks iki pavasario.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.