Pereiti prie turinio

Padekit


Arnas999

Rekomenduojami pranešimai

Problema tik pr skersines traukes sailentblokuose, jei jie tvarkingi, vairo demferi gali ismesti, kaip mes padarem kazkada savo Suzuki "Samurai" ir jokio skirtumo nepajautem.

apie ka as ir kalbu... tik pas mus vienoje puseje sailentblokas,o kitoje sarnyras. o sarnyras toks be nuomones (spyruokle viduje) tai mygom saibom isejo... prisabacinau uaz'ini verziama, bet tas pats sh... vienintelis kelias ir vietoj jo det sailentbloka...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 61
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

  • po 4 savaičių...

man uzteko kol kas.. bet jauciasi kad nori purtytis karts nuo karto, bet demferis dirba savo darba uztikrintai... nors as zinau kas manajame jeepe negerai.. panaro trauke numirus is abieju galu stipriai.. neturiu laiko uzsiimt..arba apsileidau :huh:  ..bet kai jau ir tiuninginis demfis nustips, nu jau busiu priverstas tvarkyt. o dabar kol kas pofik :)

pakeičiau visus sailentblokus taip pat ir panaro (reaktyvinės), dėjau storą dempferį - bet ant nelygaus asfalto kartais makaluoja :scratch: .

gal reikia ilgesnės traukės?................gal kas nors esat su tuo susidūręs?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutvarkiti pakaba reikia buvo pas mane kad gaudziau  vazuodamas   pakeiciau  traukes visas    salenblokus demferi ir  daugiau negaudziau  bet dabar vel parejo viena trauke ir salenblokas  ir masina   vel nestabiliai stovi

Redagavo Pavela
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutvarkiti pakaba reikia buvo pas mane kad gaudziau  vazuodamas   pakeiciau  traukes visas    salenblokus demferi ir  daugiau negaudziau  bet dabar vel parejo viena trauke ir salenblokas  ir masina   vel nestabiliai stovi

ne apie stabiluma eina kalba, o apie death wobble vadinama ( vairo purtymasi pataikius i duobe)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakeičiau visus sailentblokus taip pat ir panaro (reaktyvinės), dėjau storą dempferį - bet ant nelygaus asfalto kartais makaluoja :scratch: .

gal reikia ilgesnės traukės?................gal kas nors esat su tuo susidūręs?

jei viskas pakeista.. tai labai rimtai patikrink panaro traukes sarnyra (jis nekeiciamas) rankom net gali nepajudint, o prapurcius ant TA stendo ziurek pamatysi kad numires... nu daugiau ner kam, jei viskas pakeista

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo panašiai kai rato diskas buvo perkaitintas ir pasikraipes, kai pakeiciau stabdziu kaladeles uzsikirtus suportui taip pat purtesi tik apie 40 km per valanda greiciu vaziuojant

Man atrodo Rafal teisus

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ale prie ko stabdziai ,cilindriukas, diskas? juk sako zmogus kad krestelejus i duobele pradeda purtytis.. kaip man budavo, tik pyst rata i duobe ir chana nebepagauni vairo, kol beveik nesustoji... vel gazo ir vaziuoji kaip niekur nieko..iki kitos duobes... o gal zmogus kazkaip nedasako viso reikalo kada ir kaip purtyt pradeda.. as supratau kad butent taip vyksta negerumas  :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar buvo bajaris, kai purtydavo vaira karts nuo karto prie 80-90 kmh.. uzeidavo nei is sio nei is to, tekdavo numest greiti iki kokiu 60 kmh ir vel vaziuoji kaip niekur nieko.. bet ten kitoks purtymas, toks vaizdas kad padangu disbalansas nei is sio nei isto pasidaro milziniskas... o radau parejusias pusasiu kryzmes, pakeiciau ir problema dingo... va tep va buna :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur perki stabdžių diskus?

Sukraipė man originalų diska nes lekiant lenkijoje jau ruko dūmai ir diskas buvo raudonas, kalnas, pakalnė, nelabai jautėsi, reikėjo nuvaziuoti dar apie kelis tūkstančius km tai sėmiau iš balos vandeni ir pyliau ant suporto, kad nesudegtų cilindriuke manžetai, vėliau iš vis nuėmiau suporta vamzdelį užglušinau su varinėm šaibom ir tesėm kelione . Vėliau pirkau diskus www.nibela.lt, po už 300 lt, dabar pirkau iš vokiečių lenkų gamybos, po 20€, galinius - puikus diskai, tokie pat kaip Nibeloj.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Problema tik pr skersines traukes sailentblokuose, jei jie tvarkingi, vairo demferi gali ismesti, kaip mes padarem kazkada savo Suzuki "Samurai" ir jokio skirtumo nepajautem.

kaip manai ar pakėlus auto 5 cm reikalinga ilgesnė skersinė traukė (reaktyvinė)? pakeičiau jos "gumas" bet vistiek kartais pamakaluoja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.