Pereiti prie turinio

skustas, maltas asfaltas


marius-uaz

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, reikalingas skustas asfaltas gal kas rekomenduosit kur geriausia kaina jo nusipirkti, aisku geriausia butu tiesiogiai be saskaitu, pasiimčiau savo transportu, patogiausia butu kauno raseinių jurbarko apskričių. Gal kas patys dirbat sioj srity, manau sudarytume abipusiai naudinga sandorį :-) mano alio 8684 84 140 arba rasykit cia arba i pm

Redagavo Marius-UAZ
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...

na oficialiai I keliu tarnyba nebuvau, o jau kur vyksta darbai tai taip nuejus pas darbu vykdytoja nelabai kalba, pradziai bijo nes nezino is kokios tarnybos cia gali buti atejes... delto ir reikia kazkoki "siulo gala" susirasti, ir tada jau atviras kelias, tik spek vezt :-D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Tai jau reiks kazkur oficialiai bandyt kreiptis nes jau antri metai eina ir vis niekaip nesurandu jokiu "galu"... tik esme kad man visai nesinori pirkti su ju transportavimu nes vezti nuo kauno apie 70km reiktu, tai transportavimo kastai gali ir krovinio kaina pralenkti, o pas mane dykaduoniauja kieme fura su puspriekabe.. dar paskaičiavus kad jie max 25t atveztu o pats 35 drasiai parsigabenciau tai iseina kad pats per tris kartus parsivežčiau, o kiti veztu 4 kartus... tai va tokia ta situacija, reikia zmogaus dirbančio toje srityje, tai manau ir man gerai butu ir kitam apsimokėtų toki klientą pagauti :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tikrai keista kad is viso rato forumieciu nera kelininkų srityje dirbančių :-)

Tu kiek žinau iš Kauno-Garliavos (jei neklystu)

užsuk kada į Kamestos kiemą, gal su kuo sutarsi  ;)

čia yra jų garažai: https://www.google.lt/maps/dir//54.8398841,23.8707538/@54.8395916,23.8710051,462m/data=!3m1!1e3?hl=lt

 

jei ką, pasuk, paaiškinsiu

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.