Pereiti prie turinio

smėliasrovė-kompresorius


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 95
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

aš resyverius ir smėliabačke padariau iš automobilinių dujų balionų, juos pirkau po 20 lt. o purkštukas tai žvakės keramika įstatyta į vamzdelį ir prisuktatiesiai prie 15 kranelio. Labai paprasta ir patikima.

Cia gearas komplektukas:-) kai jau darysuos tikuosi pagalbos, suo metu per daug informacijos turiu:-)

Tunks-buna keramikiniai pirkti angaliai, bet daug kas darosi iš senų ar tai naujų žvakių

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai tas zvakiu keramikas is kur jus imat? ar buna atskirai pirkt ar zvakes draskot papigiai kokiu nors prisipirke?

Tereikia nuvažiuoti pas pažystamą motoristą, tai jie naudotų žvakių klėbiais turi. Tai žvakę įsispaudi į spaustuvą ir nupjauni metalą aukščiau keramikos, tada ištrauki šerdi iš keramikos. Vieną ar dvi sugadini, o toliau pats supranti ką ir kaip reikia pjauti, kad keramika liktų sveika. Ir taip galima veltui prisigaminti kalną purkštukų.

Redagavo robe
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Gal kam teko mėgint smėliavimą su vandeniu (kad ir kaip kvailai tai skamba). Ruosiuos pirkt naują aukšto slėgio plovyklą, o karcher'is turi tokį priedą smeliui.

Idėja būtų naudot prie ūkio ir šiaip grubiem metalo valymam. Ką ekspertai mano ar bus gerai jei su tuo nupūti ir iskart rūdžių surišėju nuterlioji?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Našumas gal ir mažesnis, bet didelis pliusas nebėra smėlio dulkių, kas smėliavo tas supras koks tai siaubas 

 Na, tam yra tinkama apranga, rimtam smėliavimui-"skafandras"  su priverstiniu oro padavimu.Galima ir su dujokauke, tik labai stiklai rasoja...

 Šlapio būdo neteko bandyt, bet mačiau, kaip pamatus valė su tokia įranga, gan greita ir efektyvu.Dulkių, be abejo, nėra, bet smėliuotojas buvo murzinas nuo galvos iki kojų...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na čia kažkokiem labai atsakingiems darbam gal ir netiks, bet jei dar nenudžiuvusį gerai nuterliot surišėju, man kažkaip atrodo kad turėtų būt patenkinama. Įdomu ar pakaktų ~170bar plovyklos tokiems darbeliams. 

Redagavo zverukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Ką turi omeny?

 Originaliai chetaiskose slėgiminėse stovi gan stora guminė armuota, paprastose-armuota skaidri polietileninė.

 Diametrą galiu pamatuot, šiaip yra priklausomybė tarp kompresoriaus našumo, žarnos ilgio ir vidinio diametro, tik skaičių neturiu po ranka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką turi omeny?

 Originaliai chetaiskose slėgiminėse stovi gan stora guminė armuota, paprastose-armuota skaidri polietileninė.

 Diametrą galiu pamatuot, šiaip yra priklausomybė tarp kompresoriaus našumo, žarnos ilgio ir vidinio diametro, tik skaičių neturiu po ranka.

Planuoju labai nedidelia, apie 20l nuo hidraforo, 1/2 kraniukus ir iš žvakes angalius ar kažkakitką ~3mm skylute,

Kompresorius tik 440l/min 70l resiveris...gal ką išeis išspausti, nusmeluoti tas dalis tik kur parudyję.

Tai iki bačkios aišku kokia šlanga, bet nezinau kokia turi bųti jau kur tekės smėlis...

, gal galit foto idėti savo gaminio?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Ne, pas mane fabrikinė, tipo tokia http://www.alio.lt/smeliasrove/ID11342263.html, bet tikriausiai darysiu analogišką savadarbę iš 50 l resiverio (dabartinės maniškės tūris-38 l).Apskritai daiktas neblogas ir savo paskirtį atlieka, bet komponentų kokybė tai  :scratch:  Nouneimas yra nouneimas, kokį lipduką ant jo bedėtum...Vien ko verti rutuliniai kranai, "obuoliai" lyg ir chromuoti, bet, iš arčiau pažiūrėjus, jie tokie grublėti, kad baisu...Žodžiu, matysim darbo eigoj, susidėvės kas-keisim į kokybiškesnes detales.Beje, patį smeliavimo antgalį iškart pasikeičiau į šitą  http://verktygsboden.se/verktyg-tillbehoer/blaesterpistol , jis bent kiek kokybiškesnis ir keramikiniai antgaliai jam yra  kelių diametrų.

 Dar vienas dalykas, jei turėtum galimybę įsigyt didesnę talpą-taip ir daryk, nes ji irgi gaunasi kaip papildomas resiveris...

 Mano kompresorius kol kas nedidelis, trifazis Stanley  su  50 l resiveriu, duoda apie 400 l/min, tai smėliuojant jau nebeišsijungia. Seno, didelio ir patikimo  Greiff kol kas dar nepasileidau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, pas mane fabrikinė, tipo tokia http://www.alio.lt/smeliasrove/ID11342263.html, bet tikriausiai darysiu analogišką savadarbę iš 50 l resiverio (dabartinės maniškės tūris-38 l).Apskritai daiktas neblogas ir savo paskirtį atlieka, bet komponentų kokybė tai  :scratch:  Nouneimas yra nouneimas, kokį lipduką ant jo bedėtum...Vien ko verti rutuliniai kranai, "obuoliai" lyg ir chromuoti, bet, iš arčiau pažiūrėjus, jie tokie grublėti, kad baisu...Žodžiu, matysim darbo eigoj, susidėvės kas-keisim į kokybiškesnes detales.Beje, patį smeliavimo antgalį iškart pasikeičiau į šitą  http://verktygsboden.se/verktyg-tillbehoer/blaesterpistol, jis bent kiek kokybiškesnis ir keramikiniai antgaliai jam yra  kelių diametrų.

 Dar vienas dalykas, jei turėtum galimybę įsigyt didesnę talpą-taip ir daryk, nes ji irgi gaunasi kaip papildomas resiveris...

 Mano kompresorius kol kas nedidelis, trifazis Stanley  su  50 l resiveriu, duoda apie 400 l/min, tai smėliuojant jau nebeišsijungia. Seno, didelio ir patikimo  Greiff kol kas dar nepasileidau :)

Didesnės talpos pačio smėliasroves bačkios? Pas biciuli mėtosi 50l duju balionas automobilinis, bet kažkur skaičiau kad ale turint ne itin didelius parametrus kompresoriaus tai geriau mažesne smėliasrove.... chm...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didesnės talpos pačio smėliasroves bačkios? Pas biciuli mėtosi 50l duju balionas automobilinis, bet kažkur skaičiau kad ale turint ne itin didelius parametrus kompresoriaus tai geriau mažesne smėliasrove.... chm...

 Būtent, daryk iškart iš baliono, ateity visvien didesnį kompresorių teks įsigyt :)  Sakykim, įpilsi į tokią talpą 20-30 l smėlio, o dar 20-30 l liks kaip papildomas oro buferis...Nes kompresoriui koks skirtumas, jis, kad ir mažesnio pajėgumo, bet papildomą talpą anksčiau ar vėliau pripompuos. Ir, jei norėsi kažką dažniau pasismėliuot, nereikės taip dažnai bačkos pildyt.

 Beje, toj mano fabrikinėj smėliasrovėj ventiliai 3/8", gal kiek mažokas diametras, 1/2" tikriausiai būtų pats tas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 Aš irgi panašų naudoju, patogus:) Ir kaina ne per didžiausia.

 Jei su žvakės antgaliu, tai taip, tik per kraniuką, kitaip pastoviai varys smėlį, nebus kaip sustabdyt srauto

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi panašų naudoju, patogus:) Ir kaina ne per didžiausia.

 Jei su žvakės antgaliu, tai taip, tik per kraniuką, kitaip pastoviai varys smėlį, nebus kaip sustabdyt srauto

Žadu užsisakyti, ir prie to paties angaliukų tik nežinau kiek, greitai jie nusidėvi?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Beliko tik išbandyt :)

 Siūlyčiau pastatyt vandens filtrą-nusodintuvą prieš pat bačką, kompresorius kondensato duoda gerokai.

 Dėl antgaliukų kol kas negaliu nieko pasakyt, nedaug smėliavau, kelis ratlankius, oro filtro korpusą ir dar kelis niekučius.

 

 A, dar niuansas-apačioj baliono, ten kur trišakis, ant išeinančios (smėlio) atšakos būtinai statyk ventilį, kad reguliuot smėlio kiekį, nes kitaip smėlis išlėks lauk greitai ir be naudos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.