Pereiti prie turinio

Užlūžo 95 iš nieko


Rekomenduojami pranešimai

Gal galit patarti problema tokia prieš 2dienas variau technikine jis ten užgazavo gal 5-6000 apsuku kažkas sukalė siurblį,pagalvojau ,kad plunžeris

paskiau dar gazavom aišku netiek,viskas normaliai,nusipirkau oro filtra,kuro filtra. kita diena pasikeičiau oro filtra bet kuro filtro dar nekeičiau užsikuriau viskas lygtai okei.

tik atkreipiau dėmesi ,kad lyg biški garsiau dirba užgesinau poto pabandžiau dar užvesti ir viskas variklį suka bet nesikuria.Kažkaip pagal vojau apie kurą numoviau šlangelį padavimo nuo kuro filtro sukant variklį nepumpuoja ,su burna patraukiu traukiasi ,ipyliau kuro 20ltr nebesuprantu gal yra kokia kuro sirblio rėlė. pasmane knygutė prancūzu, žiurėjau rusiškoi instrukcijoj irgi neradau nebežinau ką daryt patarkit pamiršau pasakyti pasmane 97m 1KZTE

Redagavo diedukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo ,kad sukant starterį iš bako turi paduoti kurą .Aš dabar pakeičiau kuro filtra pripyliau saliarkos ,nei su ranka neužpumpuoju nei su starteriu

atjunk nuo siurblio gryztama kuro ir per ji i baka oro slegio duok-pamatysi kaip is siurblio burbulai visi iseis.prades grynas kuras begt-sujunk gryztamo slangute ir drasiai vesk,su kuru bus viskas gerai.

ant dideliu apsuku galejo prasokt paskirstymo dirzas.1KZ plastika paskirstymo nusiimk ir metkes siurblio sisiziurek.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiu tau Remzi tikrai pavyko bet oro labai mažai išėjo ir saliarka nebėgo nebetame esmė .svarbu ,kad užkūriau,tai reiškia ,kad man bet kada gali peršokti diržas

turbūt reikia keisti diržą nes gali sulankstyti vožtuvus ir dar ką nors.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuvariau šiandien į garažą nuėmiau paskirstymo diržo dangti prasukau pastačiau ant metkų (ant žymų) viskas sutampa .Nebesuprantu tai gali būti ir siurblys ,nors iš ryto gražiausia užkuriau, biški toks lyg skardesnis balsas,bet gal jau man ausyse taip atrodo ir gazavau kelis kartus ir iki 5000 apsukų viskas lyg okei,bet man vistiek toks baimės jausmas žim žim.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuvariau šiandien į garažą nuėmiau paskirstymo diržo dangti prasukau pastačiau ant metkų (ant žymų) viskas sutampa .Nebesuprantu tai gali būti ir siurblys ,nors iš ryto gražiausia užkuriau, biški toks lyg skardesnis balsas,bet gal jau man ausyse taip atrodo ir gazavau kelis kartus ir iki 5000 apsukų viskas lyg okei,bet man vistiek toks baimės jausmas žim žim.

yra sitam siurbli toks geris kaip spill valve control valve, pasiskaityk landcruiser.ru forume apie tai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu buvo pastrigęs kuro padavimo elektrinis impulsinis vožtuvas.Bet butinai dar kai nustos lyti pas mus atsijungsiu kuro padavimo vamzdelį į siurblį ir būtinai reikia išsivalyti tą sietuką kur siurblyje, gali būti daud purvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu buvo pastrigęs kuro padavimo elektrinis impulsinis vožtuvas.Bet butinai dar kai nustos lyti pas mus atsijungsiu kuro padavimo vamzdelį į siurblį ir būtinai reikia išsivalyti tą sietuką kur siurblyje, gali būti daud purvo.

nu cia matai prielaida gali buti, siap visai uzskyciau sita vostuva nauja ir isimesciau i bardacioka, rusai perka gaunasi apie 400lt.

dar ten jei skaitysi, berods yra dar kakoks kita problematinis daviklis, kuri rekomenduojama turet.

 

apie kuri sietuka kalbi, isukus ta Spill control valve irgi yra sietukas. jei reiks yra kaune raktas jam isukti. nors gali irgi pasigamint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu cia matai prielaida gali buti, siap visai uzskyciau sita vostuva nauja ir isimesciau i bardacioka, rusai perka gaunasi apie 400lt.

dar ten jei skaitysi, berods yra dar kakoks kita problematinis daviklis, kuri rekomenduojama turet.

 

apie kuri sietuka kalbi, isukus ta Spill control valve irgi yra sietukas. jei reiks yra kaune raktas jam isukti. nors gali irgi pasigamint.

jei ne paslaptis,pas ka -kur kreiptis to raktelio... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau pirkau AKUROI Diržas Japan, Įtempėjas Koreja, guolis Vokiškas. Keisiu pats

Suprantu verslas yra verslas,o žioplų visur yra.

..normali ta kaina, stebuklu nebuna, dirbu su detalemis, normalios detales turi kainuoti, 390 ir dar su pakeitimu, tai ar detales is "molio" arba meistras labdara uzsiima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal čia ne įtemą reikalas toks sėdint kabinoi ir spaudžiant gazą girdisi toks švilpimas, kai atleidi dingsta, kai pašyla ne bedaug, atsidarius kapota kažkaip nesigirdi toks jausmas lyg orą siurbtu ,bet niekaip negaliu rasti. Gal kam buvo taip reikia patarimo.

Redagavo diedukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.