Pereiti prie turinio

NT1 kaip teisingai sujungti laidus ant blokiruotes


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal galit atsiusti sxema ar foto kaip teisingai sujungti laidus ant greiciu dezes ( laidai kabo nutraukti nuo davikliu) kad ijungus 4wd degtu zalia lempute skydelije.pas mane ateina juodas ir geltonas du laidai, prie davikliu kurie stovi vienas sialia kito, vienas daviklis vieno kontakto, kitas dvieju, o triacias daviklis link variklio su dvieju kontaktu fiske ir nepajungtas.Busiu dekingas uzpagalba

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo maveryje taip pat panasia problema turejau. Visuose davikliuose po 2 laidus. Gerai apziurek, ar nera nuluzusio prie pat korpuso. As juos persilitavau ir tarusavyje paprastomis fiskemis sujungiau, nes irgi buvau pametes. Siaip jie, kurie salia vienas kito, jungiasi nuosekliai. Dar patikrink, ar tavo seni laidai nebus kur nupuve dar iki davikliu. Man taip buvo. Prasikapsciau visa diena kol laidus atsirinkau. Tuos 2 laidus uzjunk viena su kitu - bent zinosi, ar toliau grandine nebus pazeista.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo maveryje taip pat panasia problema turejau. Visuose davikliuose po 2 laidus. Gerai apziurek, ar nera nuluzusio prie pat korpuso. As juos persilitavau ir tarusavyje paprastomis fiskemis sujungiau, nes irgi buvau pametes. Siaip jie, kurie salia vienas kito, jungiasi nuosekliai. Dar patikrink, ar tavo seni laidai nebus kur nupuve dar iki davikliu. Man taip buvo. Prasikapsciau visa diena kol laidus atsirinkau. Tuos 2 laidus uzjunk viena su kitu - bent zinosi, ar toliau grandine nebus pazeista.

As juos sujungiau, kontaktai visi yra, tik kad salone zalias indikatorius dega pastoviai, uzgesta tik ijungus razdatkej N

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.