Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

o gale kur kist?

gale nereikia spyruokliu kist,auskara prailgini ir viskas, zinoma jeigu linges nesusede,jei susedusios tai tas pacias atkalk dadek paildoma laksta po pagrindiniu ir viskas bus kaip naujos linges.

Redagavo agis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 6 mėnesių...

Prikelsiu temą del lingių,

Žodžiu pas mane ant senuko užmauti 33" ratai ir įmetus kažką į galą žiauriai susėda, pradeda arkas siekt. Tuščio nuo arkos iki rato būna kokie 8cm.

Kažin ar užtektų dadet po lingės lapą nuo ko pritaikius ar jau reitų restauruot linges?

Del restauravimo gal kas bandė namų salygom? Galvoju pneumatinį plaktuką prisitaisius turėtų neblogai gautis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikelsiu temą del lingių,

Žodžiu pas mane ant senuko užmauti 33" ratai ir įmetus kažką į galą žiauriai susėda, pradeda arkas siekt. Tuščio nuo arkos iki rato būna kokie 8cm.

Kažin ar užtektų dadet po lingės lapą nuo ko pritaikius ar jau reitų restauruot linges?

Del restauravimo gal kas bandė namų salygom? Galvoju pneumatinį plaktuką prisitaisius turėtų neblogai gautis :)

pas tave autobusas ar trumpas senelis? ir is keliu lakstu susideda linge?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikelsiu temą del lingių,

Žodžiu pas mane ant senuko užmauti 33" ratai ir įmetus kažką į galą žiauriai susėda, pradeda arkas siekt. Tuščio nuo arkos iki rato būna kokie 8cm.

Kažin ar užtektų dadet po lingės lapą nuo ko pritaikius ar jau reitų restauruot linges?

Del restauravimo gal kas bandė namų salygom? Galvoju pneumatinį plaktuką prisitaisius turėtų neblogai gautis :)

Apie koki pneumatini plaktuka kalbi.imi gera didesni plaktuka,ant medines kalades dedi ir atsikalineji.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane trumpas (senelis :D ), linges  po 3is lapus (kartu su pagrindiniu).

Na turiu omeni paprasta pneumatinį plaktuką ar skeltuvą, kaip kas vadina. Sakau pritaisyt prie kokio kuolo, po juo priekalą, tada tik brrr letai, lėtai pratrauki ir yra. Ar čia tik paraleliniam pasaulį tai pavykt gali? :D Labai nevilioja tas daužymas plaktuku, nes jei kalt tai jau reiktų visas keturias perkalt, o mašina beveik kasdien praverčia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.