Pereiti prie turinio

,,SALAKO RAISTAS 2014'


Rekomenduojami pranešimai

O kaip jums turistams toks pvz; 32 ratai open pliuse = 2 vieta :)/> Ar nekyla minciu kas butu jei jis butu vaziaves 4x4 turizme :D/>

sveiki 30 batais pradzioje buvau isigandes,kaip pamaciau kad diduma su 35 batais,gervem hidraulinem ,mehaninem. :(:( galvojau kad necia pataikiau .galvojau kace padarius :rolleyes: apsimoviau sunku kerza ir pirmyn.rezultatas labai patenkintas 5 vieta :cheer: :cheer: (o jei man 35 ratukus ir hidrauline gerve baimes nevienam butu :D :D )

organizatorei saunuoliai viskas 100%

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 470
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kurioj klasej ir koks nr? kazkada veliau parasysiu.

Savo taskus as zinau, tiesiog gal esat suvede tik naktinius rezus, idomu butu zvilgtelt kaip nakti sekesi, nesdiena tik 3 val. Rinkom....po to jau luzo bortmrchanikas ....tai gryzom I baze ir jau nepajudejom :lol:/>

Tiesa domina turistai

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki 30 batais pradzioje buvau isigandes,kaip pamaciau kad diduma su 35 batais,gervem hidraulinem ,mehaninem. :(/> :(/> galvojau kad necia pataikiau .galvojau kace padarius :rolleyes:/> apsimoviau sunku kerza ir pirmyn.rezultatas labai patenkintas 5 vieta :cheer:/> :cheer:/> (o jei man 35 ratukus ir hidrauline gerve baimes nevienam butu :D/> :D/> )

organizatorei saunuoliai viskas 100%

 

Tai dar eilini karta parodo,kad ne viska lemia batu ismiera :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.