Pereiti prie turinio

,,SALAKO RAISTAS 2014'


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 470
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

As tai galvoju kad nakti prie atzymu galim gautis labai nefotogeniski...nekils diskusiju del foto aiskumo-ryskumo..bo apsvietimas jauciu bus akinantis is visu pusiu (arba atvirksciai jokio) ka mano organizatoriai tuo klausimu :rolleyes: gal kas is patirties pakomentuos, nes man tai nakti neteko fotoatzymu rinkti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dar klausimas iskilo jeigu noriu dalyvauti S-turizme ar butina rinkti naktinius taskus ar bus salygos startuoti tik dienos metu?

Pagailekit org.plusame kad nors 20val.tasku uztektu,o jie puspariui uzsimane :D/> Registracija 09d,nuo 18val,startas 09d.21val. finisas 10d.17val.Ka veikiate tuo laiku jau jusu reikalas,tik nevieluokit pusryciu,ir vakarienes :D/>

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai galvoju kad nakti prie atzymu galim gautis labai nefotogeniski...nekils diskusiju del foto aiskumo-ryskumo..bo apsvietimas jauciu bus akinantis is visu pusiu (arba atvirksciai jokio) ka mano organizatoriai tuo klausimu :rolleyes:/> gal kas is patirties pakomentuos, nes man tai nakti neteko fotoatzymu rinkti

Ka jie gali manyti?Varis i naktini,ir duos atsakyma :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susinepatoginau, jum ir taip ten bruzgynai uzkoneveikt baigia :)/>/> pats gi galiu prie kaimyno namo numerio pasitreniruot nakty fotkintis ;)/>/>

 

gedai maza bus puses kilovato ledais dar uzdesim tiek pat... svarbu kad nuotraukoje numeriukas matytusi o mes visus apsviesim :)/> jai dar bus maza lupsim nuo patrulio xsenius po 4x100W/vnt tada tikrai bus sviesu... :D

 

gedai "nesci v kampot tam povar nogi moit" :D

Redagavo owca
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gedai maza bus puses kilovato ledais dar uzdesim tiek pat... svarbu kad nuotraukoje numeriukas matytusi o mes visus apsviesim :)/> jai dar bus maza lupsim nuo patrulio xsenius po 4x100W/vnt tada tikrai bus sviesu...

Svarbu yra nebijoti, o jeigu ką tai kolega Arūnas visada pagelbės :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašydamas apie pagalba turėjau omeny apšvietimą, kad ir ne tą, kuris vadinamas nušvitimu, ale vistiek gerai, kai daug šviesos naktį :D/> :D/> :D/>

 

a tu opene vaziuosi ? ka tu veiksi turizme su blokiruotem ir simex'u navarkem ? jai ka pagelbesim istrauksim :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.