Pereiti prie turinio

Tlc 70 lsd neveikia


backa

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Kadangi esu ,,zalias,,ofraude,turiu klausima.Mano tlc 70 lsd turbut mirusi,o noretusi,kad ji veiktu,galvoju ka daryt-ieskot po srotus,pirkt nauja(jei imanoma?)ar ten kokia blokirovke ikist???????Ar i viska spjaut ir -raut 4wd sujungus gazas dugnas :shock: Is anksto dekoju uz bet kokius patarimus ir informacija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui Meriui,ir Boriai uz patarimus,reiks bandyt kazka himichint,tik va butu gerai,kad kazkas pries tai butu tai dares,nes musu servizuose nelabai tuose daykuose nutuokia(kaip ir as :roll: )Gal galetumete rekomenduot koki auksiniu ranku meistra Vilniuje ar 200km aplink.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2danila

visus tuos variantus su tilto pakelimais ir ratu sukiojimais bandziau,pagal viska sudile mano frikciniai???diskai,bet pirmiausia bandysiu kaip Meris ir boria patare pasikeist tepalus,nes velniai zino kas ten supilta,na o itarimas kad lsd uzmusta pasireiskia kazkur uzbuksavus,tai sukasi tik vienas ratas,o pagal ideja bent jau ir kitas turetu prasisukt.paskaitinejau rusu forumus,vel gi nieko -tik apie nauju detaliu pakeitima kalba,tai jau geriau jusu senu vilku paklausiu kaip liaudiskais metodais kazka pakeist galima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.