Pereiti prie turinio

dideles kuro sanaudos LR Discovery


arnas83

Rekomenduojami pranešimai

sveiki kolegos reikia pagalbos. turiu LR Discovery 300 tdi. keik su kuo pasneku visiem dyzelio suvalgo aopie 10-11 litru ir netgi maziau. mano maziau nei 16 niekaip netelpu kur ieskot bedu? iskart dekoju visiems uz pagalbas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip pati trauka?nes sitam reikalui daug sudedamuju,oro filtras,turbina,kuleris pats siurblys,ratu dydis,tapkes dydis :)..ganetinai sunku is pirmo karto ir pasakyti teisinga diagnoze..gal but voztuvai nereguliuoti..vien zodz:metodom naucnovo tyka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip pati trauka?nes sitam reikalui daug sudedamuju,oro filtras,turbina,kuleris pats siurblys,ratu dydis,tapkes dydis :)/>..ganetinai sunku is pirmo karto ir pasakyti teisinga diagnoze..gal but voztuvai nereguliuoti..vien zodz:metodom naucnovo tyka.

 

trauka noretusi kad butu geresne biski jauciasi kads toks priristas. filtrai keisti, trubina ir interkuleris tvarkoj kaip ir. as itariu kad siurblys jau prie pabaigos. ratai 31 neperdidziausi., voztuvai reguliuoti, kompresija ir visuose cilindruose vienoda ir normali.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su dozacijos varztu galima sanaudas ir 20 padaryt.is patirties kalbu.su degimu klaustukas tie motorai ne tokie lepus,jai kuriasi is puses apsisukimo tai ten nelysciau.egr voztuvas?gal praviras.

EGR pas jį nebėra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EGR pas jį nebėra.

 

jauciu kad be eligijaus pagalbos neapseisiu. turiu siurbli nuo kito disco kaip manai apsimoka keist ar ne ?

kiek jis tau rydavo kai pas tave buvo. ir gal zinai uz kiek eligijus apsiimtu toki darbely padaryt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jauciu kad be eligijaus pagalbos neapseisiu. turiu siurbli nuo kito disco kaip manai apsimoka keist ar ne ?

kiek jis tau rydavo kai pas tave buvo. ir gal zinai uz kiek eligijus apsiimtu toki darbely padaryt?

Pas mane jis pasiimdavo 9,5-10 ltr. O lygiam kely kai vaziavom i Kryma tai net ir 9 nereikėjo, nors ir su stogo bagazine buvo.

pradžiai patikrinčiau purkštukus, o tik po to prie siurblio lysčiau. Pasiskambink Eligijui ir pasikalbėsi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane jis pasiimdavo 9,5-10 ltr. O lygiam kely kai vaziavom i Kryma tai net ir 9 nereikėjo, nors ir su stogo bagazine buvo.

pradžiai patikrinčiau purkštukus, o tik po to prie siurblio lysčiau. Pasiskambink Eligijui ir pasikalbėsi.

nu purkstukus tikrinausai pries kokius gerus puse metu sake viskas buvo ok. gal gali eligijaus nr duot neturiu as jo kontaktu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos reikia pagalbos. turiu LR Discovery 300 tdi. keik su kuo pasneku visiem dyzelio suvalgo aopie 10-11 litru ir netgi maziau. mano maziau nei 16 niekaip netelpu kur ieskot bedu? iskart dekoju visiems uz pagalbas.

 

Pas tokį patį modelį kaip tavo, pas mane rydavo 12ltr mieste, ratai buvo 32.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.