Pereiti prie turinio

Q:del gerves montavimo


Coolmen

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 58
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

gerai jau pagelbėsiu su fotke, gal geriau galvosis...:) tikiuosi principą pagavai ? prie rėmo reik kabint normaliai, o bamperį ant tų ragų (kurie beja suskti ir su gervės aikštele, kad į šonus nenulinktų...)

beje nesuk galvos dėl bamperio nuėmimo - ne dažnai gi ruošės lebiodkę ardyt...:)

 

dekui, matyt visdelto teks pjaustyti bamperi ir kirsti tiesiai ant remo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Coolmanai, ar bandei iente paieškot ? pilna variantų, sėdi vartai ir renkiesi kas tavo akiai miela....

pvz kaip čia:

 

visiaki uz durna mane laikai :D aisku ziurejau bet daugumoj arba ariginalus tvirtinimai arba nauji gelezinai bamperiai, deja siam momentui negaliu sau leisti pirkti gamintis gelezini bamperi, galiu bandyt pats daryt, turiu tam galimybiu, bet bijau kad bus baisus jsi :D o to as visikai nenoriu :D

kaskokiu alternatyvu nera apart naujo bamperio ir standartiniu tvirtinimu

o as noriu uzdet gerai nekeiciant turimo bamperio :D bet panasu kad ji pjaustyt visdelto teks

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie durnumą nežinau...:) bet paveiksliukai užveda ant kelio, ką galima pačiam pasidaryti iš to ką turi...

mano bamperis perdarytas iš originalaus seno, aikštelė iš kampuočių, su protu padaryti tvirtinimai ir viskas lakio kaip tanke....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie durnumą nežinau...:) bet paveiksliukai užveda ant kelio, ką galima pačiam pasidaryti iš to ką turi...

mano bamperis perdarytas iš originalaus seno, aikštelė iš kampuočių, su protu padaryti tvirtinimai ir viskas lakio kaip tanke....

 

galima padaryt dar paprasciau vamzdi vietoj bamperio kist ir viskas :D uztet ant remo gerves tvirtinimo lovi ir viskas

o as noriu padaryt kaip imanoma arciau orginalo

nes kaip ir rasiau gelezinio bamperio darymas man gausis baisus, o as su ta masina netik pelkei murkdausi bet ir kasdien vazineju :D netik i darba bet ir operhauza ir pan :D bet ne apie tai kalba :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tau "gausis baisus", tai duok daryti tam kas moka gražiai...:)

 

dragon nepyk bet matosi kad net nebandai skaityti ka rasau, neturiu siam momentui pinigu lisnu kad duot daryt kitiems, jei tureciau ju as cia nesukciau sau galvos ir atiduociau gerves pastatymo galvos skausma tiem kas tuom uzsiima

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Coolman ,pamastyk ar tikrai gerves reikia , juk kuo rimtesnis cdzipas tuo toliau eit traktoriaus:)

 

traktoriaus ar taip ar taip reiks eit :D nors kaskodel paskutiniu metu as traktoriaus vaidmeni atlieku kaskodel :D

o del gerves reikalingumo tikrai nezadu diskutuot :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) ir tu neskaitai ką rašau...:) tu susigalvok, pasibraižyk ir surask suvirintoją, nebūtina duot brangiems specams gervių statytojams...

kai žinai konkrečiai ką nori ir dar pasirūpini metalu ar jo detalėmis, tai patikėk kainuoja nebrangiai pagaminimas, siūles vėl gi pats nusišlifuosi, pats nusidažysi.... ir malonumas ir kapeika sutaupyta, bent jau aš taip stengiuos prieit prie džipuko tobulinimo... :)

 

visur brangumas - sugalvot ir įtikt klientui, o pati gamyba yra kapeikos....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) ir tu neskaitai ką rašau...:) tu susigalvok, pasibraižyk ir surask suvirintoją, nebūtina duot brangiems specams gervių statytojams...

kai žinai konkrečiai ką nori ir dar pasirūpini metalu ar jo detalėmis, tai patikėk kainuoja nebrangiai pagaminimas, siūles vėl gi pats nusišlifuosi, pats nusidažysi.... ir malonumas ir kapeika sutaupyta, bent jau aš taip stengiuos prieit prie džipuko tobulinimo... :)

 

visur brangumas - sugalvot ir įtikt klientui, o pati gamyba yra kapeikos....

 

tai vat suvirintoja as turiu pazystama gera kuris paims tik uz medziagas litus o toliau pas mane pirtyje prie butelio atsiskaitysim :D

bet bijau kad musu abieju darba sbus labai jau akiai nepatrauklus :D noretusi ne tokiu staciu kampu kaip toj nuotraukoj

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai ieškok lenkto lovio, jis plonesnis ir lengvesnis nei šveleris ir tūrėsi radiusus ant kraštų.... prasigalvok išklotinės detales, kokiam cechelyje sukaposi 3mm neržaveiką, ten vitoj štampu gali ir sulenkt su spinduliu....

pvz Politeca.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai ieškok lenkto lovio, jis plonesnis ir lengvesnis nei šveleris ir tūrėsi radiusus ant kraštų.... prasigalvok išklotinės detales, kokiam cechelyje sukaposi 3mm neržaveiką, ten vitoj štampu gali ir sulenkt su spinduliu....

pvz Politeca.....

 

o dekui, vo plemba gyveni ir mokaisi, negalvojau kad tokiu loviu yra :D uz sia info didelis dekui :D

o tu gal turi kokiu galu Politece ? nes juk taip neateisi ir nepasakysi, gal galit sulenkti :D

 

kur galima butu rasti to lenkto lovio ? gali koki adresiuka ar pardes pavadinima pasakyti ? kaskaip niekada nereikejo nesidomejau tai neturiu net zalio supratimo kur ieskoti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusiusi faksą su brėžiniu ir tau paskaičiuos kaip kiekvienam mirtingajam....

a kur ką ieškot nepatarsiu, tu ir taip daug žinai...:)

viskam yra ribos, negaliu nuolat viską ant lėkštutės pateikt, reik ir duonai užsidirbt, ne tik džipo išlaikymui...:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip vyruciai vienas kito nesupranta :lol: o galu gale tai ar jau tokia didele problema su tuo gerves statymu,reikia tik noro rankas pajudinti ir smegenine ,aisku jei ten dar like kas nors,viskas padaroma ir nereikalauja ziauriu islaidu.... :lol::lol: kiek laiko uzimta tam be reikalingam rasinejimui kas ko neskaito ,tai jau butu puse darbo padaryta ..... :lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dragon mes tikrai nesusikalbam :D siam momentui del tam tirku priezasciu neturiu lisnu net 500 lt kad galeciau atiduot kokiam meistrui kuris stato gerves ne pirma kart kad istatytu ja man, netikiu kad gelezinio bamperio gamyba man kainuso su medziagom ir darbu maziau nei 500 lt.

ideju koks turetu custome made bamperis but turiu n kaip ir nuotrauku

ech reik suvirskinti ta info kuria cia suraset ir bandyti burti kaska :D

 

dekui ir ta info kuria suteiket, ka snepagailejo D:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.