Pereiti prie turinio

Kokios spyruokles tinka UAZ-ui ?


Rekomenduojami pranešimai

Pirmiausia nuo kokio auto spyruokles tinka "oziukui",antra ar verta keist linges i spiruokles?

Gal kas turit pasidares ir galetumet pasidalint patirtim? :wink:

Pas mane ozys su spyruoklemis priekyje is gamyklos,daug minkstesnis :D iki plunges tau netoli jei nori pamatyt,bet manau atsoks fantazija daryt skersines isilgines traukes,spyruokliu padus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia nuo kokio auto spyruokles tinka "oziukui",antra ar verta keist linges i spiruokles?

Gal kas turit pasidares ir galetumet pasidalint patirtim? :wink:

Pas mane ozys su spyruoklemis priekyje is gamyklos,daug minkstesnis :D iki plunges tau netoli jei nori pamatyt,bet manau atsoks fantazija daryt skersines isilgines traukes,spyruokliu padus...

 

 

:shock: :shock: :shock: :shock:

kelinti metai?

foto gali?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. As dejau MB 124 spiruokles ,bet ir linges palikau.Kebulas issikele apie 10 cm .Seniau iki atboiniku tebuvo apie 5 cm tai duobetame kelyje bijodavau ir gazo pedala nuspaust :roll: ,o dabar gazas dugnas ir jokiu bedu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia nuo kokio auto spyruokles tinka "oziukui",antra ar verta keist linges i spiruokles?

Gal kas turit pasidares ir galetumet pasidalint patirtim? :wink:

Pas mane ozys su spyruoklemis priekyje is gamyklos,daug minkstesnis :D iki plunges tau netoli jei nori pamatyt,bet manau atsoks fantazija daryt skersines isilgines traukes,spyruokliu padus...

 

 

:shock: :shock: :shock: :shock:

kelinti metai?

foto gali?

Metai 98 foto imesiu artimiausiu laiku

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.