Pereiti prie turinio

kazkas nesuprantamo


Arnas999

Rekomenduojami pranešimai

vaziuojant staiga dingo trauka nukrito apsukos,lik užgeso.kazkas trinktelejo lik dezei uzsidege ciakas dėžes.nepavaziuoju praėjo 5min praėjo lik niekur nieko.vaziuoju toliau.kokios mintis jūsų ?

O tu įsitikinęs, kad dėžės, o ne variklio čekas užsidegė? Ar klaidą nuskaitei?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai o ar gali but kad man masina uzgeso dėl dujų uzsalimo ar kazko panasaus.o dėžė susmugiavo del to kad uzgeso masina ir įmetė i avarinia pavara.vienam biciukui daznai tas buna kad dujos sala ir gesta varyklis.tik jis iskart į n pavaru riciaga ir rieda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tai ir nebepasikartos, o jei pasikartos, tai būtinai raktelio pagalba nusiskaityk klaidos kodą - žinosi, kur šaknų ieškoti. Šiaip man jeigu dėl šalčio užgesta (pasitaiko, kad žemiau -20 persijungiant ant dujų, kol variklis neįšilęs) tai jokių klaidų nemėto ir pavaros nesijunginėja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tai ir nebepasikartos, o jei pasikartos, tai būtinai raktelio pagalba nusiskaityk klaidos kodą - žinosi, kur šaknų ieškoti. Šiaip man jeigu dėl šalčio užgesta (pasitaiko, kad žemiau -20 persijungiant ant dujų, kol variklis neįšilęs) tai jokių klaidų nemėto ir pavaros nesijunginėja.

vaziuojant jai uzgesta kaip dėžė reguoja ?automato

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaziuojant jai uzgesta kaip dėžė reguoja ?automato

Niekaip, tiesiog toliau rieda iš inercijos kaip ant laisvo. O kodus norint pažiūrėti reikia 3 kartus greitai įjungti/išjugti degimą, paskutinį kartą palikti įjugtą ir odometras parodys p su skaičiukais, gali ir kelis. Baigus arba jei klaidų nėra užsidega done. Klaidų iššifravimą rasi http://wjjeeps.com/faultcodes.htm

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.