Pereiti prie turinio

Eberspacher ardymas/tvarkymas


Vertejas

Rekomenduojami pranešimai

Turiu lengvuskeje autonomini dyzelini eberspacheri. Pernai pora kart uzsikure ir padveso. Siandien man diagnozavo, kad ventiliatoriui krantai (paciame peciuke kazkoks ventiliatorius). Pasiule uz 500 nauja gaut ir 260 uz darba paimti, jei nebus dar su kazkokia zvake ir degikliu blogai.

 

Gal kas esat arde ir isivaizduojat kaip suremontuou pigiau? Turetu buti Eberspächer Hydronic D5WS.

 

Beje, apsieme diagnozuoti vieninteliai Klaipedoje "Autokurtas". Labai malonus ir profesionalus aptarnavimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu lengvuskeje autonomini dyzelini eberspacheri. Pernai pora kart uzsikure ir padveso. Siandien man diagnozavo, kad ventiliatoriui krantai (paciame peciuke kazkoks ventiliatorius). Pasiule uz 500 nauja gaut ir 260 uz darba paimti, jei nebus dar su kazkokia zvake ir degikliu blogai.

 

Gal kas esat arde ir isivaizduojat kaip suremontuou pigiau? Turetu buti Eberspächer Hydronic D5WS.

 

Beje, apsieme diagnozuoti vieninteliai Klaipedoje "Autokurtas". Labai malonus ir profesionalus aptarnavimas.

Sveikas jeigu megsti pasikrapstyti tai isiardyk visa,isivalyk degimo kamera vintiliatoriaus varikli isimankstyk. Manau ivedes googlej jos marke tikrai gausi informacijos kaip ja ardyti.Beje ar jinai bent suuze kai bandai palest.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ford galaxy irgi neveike ,issiardziau wd supurskiau,pramankstinau ir pradejo suktis tas ventiliatorius,nieko ten sudetingo jei rankos teisingose vietose auga susitvarkysi,aisku gali but problemos su varstu atsukimu ,pas mane teko pora nugrest,zvakes brangios pries pora metu 60lt mokejau.dar gali but problemu su kuro padavimu yjungus turi girdetis caksejimas,buna nupuve laidai,nu vienu zodziu sekmes :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tvarkiau scharano,nieko ten blatno,jai varžtus atsuksi skaityk kad sutvarkei,tiesa ten dar tokia stora tarpine pan .iš asbesto,jos nepavyko sveikos nuimt,gal buna pirkt nežinau,dariau iš paranito ,plonesnė už orgą,gal kas turi minčių,kuo ją pakeist

turiu dar vieną pabertą eberspascherį ,bet to korpusas suires,gal kas turit sveiku korpusu priglausčiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.