Pereiti prie turinio

Vitaros (91m) tepalas razdatkėj


vilkės slėnis

Rekomenduojami pranešimai

Iš bėdos gali pilti ir mineralinį, bet prastės sutepimas, o ir žiemą bus ne pyragai.

Netaupyk ant mineralkes.Buvau supyles,bet paskui pakeiciau pilna sintetika,nes ziema mineral.labai tirsteja.Kol perjungi is pirmo i antra masina beveik sustoja,cia kol salta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su mineralke net neįsivaizduoju kaip dabartiniu oru įmanoma būtų išgyventi, pas mane pusiau sintetiniai ir tai ryčagas rytais iš vietos nejuda kol 5min nepašyla.

 

pasikeičiau tepalus, bet vistiek priekinis tiltas ūžia kaip pasiutęs ir žiauriai stabdo laisva eiga, net nuo kalno nerieda, kas ten dar gali būti?

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su mineralke net neįsivaizduoju kaip dabartiniu oru įmanoma būtų išgyventi, pas mane pusiau sintetiniai ir tai ryčagas rytais iš vietos nejuda kol 5min nepašyla.

 

pasikeičiau tepalus, bet vistiek priekinis tiltas ūžia kaip pasiutęs ir žiauriai stabdo laisva eiga, net nuo kalno nerieda, kas ten dar gali būti?

 

 

 

Įpilk normalią-brangią pusiau sintetiką ir problema dings, nes dauguma pila pigią pusiau sintetinę alyvą, kuri yra mineralinė, nes nepraeina tiek prisotinimo procesų, kad taptų iš tikrųjų pusiau sintetika, tik etiketė "meluoja", kad jie jau tokie, už pigią kainą. Šaltis geriausias kokybės testas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.