Pereiti prie turinio

TLC80 Automatinė greičių dėžė


Rekomenduojami pranešimai

Gal kas yra buvęs susidūręs su prastai besijunginėjančia automatine TLC80 greičių dėže. Mašina pradeda važiuot pirma pavara bet iškart, tik pajudėjus, permeta į trečią pavarą ir beveik visada važinėjama trečia pavara, mažai perjunginėja. Jei pavažiuoju atbula, jungiu važiuot į priekį, tai pradeda judėt į priekį trečia pavara. Gal turit kokių minčių, kokios čia gali būti priežastys arba kur ieškot galų, nes kažkur buvau girdėjęs, kad 80 'ių dėžės patvarios. Ar verta galvot apie remontą ar geriau ieškot kitos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

Gal kas is protinguju kurmiu galetu pakomentuoti...kuom skiriasi 80 automatines dezes be blokelio(elektronikos)ir su.Mano deze 91m,ar viskas butu ok jei ideciau nuo 95m.Mano supratimu tie keli davikliai tik del Overdraiv mygtuko ant pavaru perjungimo svirties.O gal pavyktu ideti visa sistema...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas is protinguju kurmiu galetu pakomentuoti...kuom skiriasi 80 automatines dezes be blokelio(elektronikos)ir su.Mano deze 91m,ar viskas butu ok jei ideciau nuo 95m.Mano supratimu tie keli davikliai tik del Overdraiv mygtuko ant pavaru perjungimo svirties.O gal pavyktu ideti visa sistema...

...kiek man pavyko išsiaiškinti, tai pas naujesnę esanti jungtis su penkiais kontaktais yra autopilotui. Aišku nesu 100proc. garantuotas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.